У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6620 Коростень — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Борщагівка номер 6620 відправляється зі станції Коростень о 18.28 і прибуває на станцію Борщагівка о 21.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6620 Коростень - Борщагівка пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Макійчукове, Ворзель, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.28
Древлянка 18.33 1 хв  18.34 5 хв 
Шатрище 18.38 1 хв  18.39 10 хв 
Новаки 18.43 1 хв  18.44 15 хв 
Стремигород 18.47 1 хв  18.48 19 хв 
140 Км 18.51 1 хв  18.52 23 хв 
Мелені 18.55 1 хв  18.56 27 хв 
Чоповичі 19.02 1 хв  19.03 34 хв 
130 Км 19.06 1 хв  19.07 38 хв 
Йосипівка 19.10 1 хв  19.11 42 хв 
Тишів 19.15 1 хв  19.16 47 хв 
Головки 19.21 1 хв  19.22 53 хв 
Пиріжківський 19.28 1 хв  19.29 1 г 
Малин 19.34 1 хв  19.35 1 г  6 хв 
Щебзавод 19.40 1 хв  19.41 1 г  12 хв 
Пенизевичі 19.45 1 хв  19.46 1 г  17 хв 
Ірша 19.52 27 хв  20.19 1 г  24 хв 
Макалевичі 20.27 1 хв  20.28 1 г  59 хв 
Тетерів 20.32 1 хв  20.33 2 г  4 хв 
Спартак 20.43 1 хв  20.44 2 г  15 хв 
Бородянка 20.56 1 хв  20.57 2 г  28 хв 
Макійчукове 21.01 1 хв  21.02 2 г  33 хв 
Клавдієве 21.07 1 хв  21.08 2 г  39 хв 
Немішаєве 21.14 1 хв  21.15 2 г  46 хв 
Ворзель 21.21 1 хв  21.22 2 г  53 хв 
Буча 21.27 1 хв  21.28 2 г  59 хв 
Ірпінь 21.34 1 хв  21.35 3 г  6 хв 
Біличі 21.44 1 хв  21.45 3 г  16 хв 
Святошин 21.51 3 хв  21.54 3 г  23 хв 
Борщагівка 21.58 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6620 Коростень — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031