У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6620 Коростень — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Борщагівка номер 6620 відправляється зі станції Коростень о 08.55 і прибуває на станцію Борщагівка о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6620 Коростень - Борщагівка пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Загальці, Макійчукове, Кичеєве, Буча, Біличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 08.55
Древлянка 09.00 1 хв  09.01 5 хв 
Шатрище 09.05 1 хв  09.06 10 хв 
Новаки 09.10 1 хв  09.11 15 хв 
Стремигород 09.14 1 хв  09.15 19 хв 
140 Км 09.18 1 хв  09.19 23 хв 
Мелені 09.22 1 хв  09.23 27 хв 
Чоповичі 09.29 1 хв  09.30 34 хв 
130 Км 09.33 1 хв  09.34 38 хв 
Йосипівка 09.37 1 хв  09.38 42 хв 
Тишів 09.42 1 хв  09.43 47 хв 
Головки 09.48 1 хв  09.49 53 хв 
Пиріжківський 09.55 1 хв  09.56 1 г 
Малин 10.01 2 хв  10.03 1 г  6 хв 
Щебзавод 10.08 1 хв  10.09 1 г  13 хв 
Пенизевичі 10.13 1 хв  10.14 1 г  18 хв 
Ірша 10.21 1 хв  10.22 1 г  26 хв 
Макалевичі 10.30 1 хв  10.31 1 г  35 хв 
Тетерів 10.35 1 хв  10.36 1 г  40 хв 
Піски 10.40 1 хв  10.41 1 г  45 хв 
Спартак 10.47 1 хв  10.48 1 г  52 хв 
Загальці 10.52 1 хв  10.53 1 г  57 хв 
Хутір Гай 10.56 1 хв  10.57 2 г  1 хв 
Бородянка 11.01 1 хв  11.02 2 г  6 хв 
Макійчукове 11.06 1 хв  11.07 2 г  11 хв 
Клавдієве 11.12 1 хв  11.13 2 г  17 хв 
Немішаєве 11.19 1 хв  11.20 2 г  24 хв 
Кичеєве 11.23 1 хв  11.24 2 г  28 хв 
Ворзель 11.26 1 хв  11.27 2 г  31 хв 
Склозаводська 11.30 1 хв  11.31 2 г  35 хв 
Буча 11.35 1 хв  11.36 2 г  40 хв 
Лісова Буча 11.38 1 хв  11.39 2 г  43 хв 
Ірпінь 11.44 1 хв  11.45 2 г  49 хв 
Біличі 11.54 1 хв  11.55 2 г  59 хв 
Новобіличі 11.57 1 хв  11.58 3 г  2 хв 
Святошин 12.02 3 хв  12.05 3 г  7 хв 
Борщагівка 12.10 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6620 Коростень — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031