У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6621 Борщагівка — Бородянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6621 сполученням Борщагівка - Бородянка відправляється зі станції Борщагівка о 17.05 і прибуває на станцію Бородянка о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 17.05
Святошин 17.10 3 хв  17.13 5 хв 
Новобіличі 17.17 1 хв  17.18 12 хв 
Біличі 17.20 1 хв  17.21 15 хв 
Ірпінь 17.28 1 хв  17.29 23 хв 
Лісова Буча 17.32 2 хв  17.34 27 хв 
Буча 17.37 1 хв  17.38 32 хв 
Склозаводська 17.41 1 хв  17.42 36 хв 
Ворзель 17.45 1 хв  17.46 40 хв 
Кичеєве 17.49 1 хв  17.49 44 хв 
Немішаєве 17.54 15 хв  18.09 49 хв 
Клавдієве 18.16 1 хв  18.17 1 г  11 хв 
Макійчукове 18.22 1 хв  18.22 1 г  17 хв 
Бородянка 18.28 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6621 Борщагівка — Бородянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930