У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623 Борщагівка — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6623 сполученням Борщагівка - Тетерів відправляється зі станції Борщагівка о 17.35 і прибуває на станцію Тетерів о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 17.35
Святошин 17.42 10 хв  17.52 7 хв 
Біличі 17.58 1 хв  17.59 23 хв 
Ірпінь 18.06 1 хв  18.07 31 хв 
Лісова Буча 18.10 2 хв  18.12 35 хв 
Буча 18.15 1 хв  18.16 40 хв 
Склозаводська 18.19 1 хв  18.20 44 хв 
Ворзель 18.23 1 хв  18.24 48 хв 
Кичеєве 18.26 1 хв  18.27 51 хв 
Немішаєве 18.30 1 хв  18.31 55 хв 
Клавдієве 18.36 1 хв  18.37 1 г  1 хв 
Макійчукове 18.40 1 хв  18.41 1 г  5 хв 
Бородянка 18.46 1 хв  18.47 1 г  11 хв 
Хутір Гай 18.50 2 хв  18.52 1 г  15 хв 
Загальці 18.55 1 хв  18.56 1 г  20 хв 
Спартак 19.00 1 хв  19.01 1 г  25 хв 
Піски 19.06 1 хв  19.07 1 г  31 хв 
Тетерів 19.14 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6623 Борщагівка — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031