У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6623 Київ-Пас. — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6623 сполученням Київ-Пас. - Коростень відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.13 і прибуває на станцію Коростень о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Лісова Буча, Кичеєве, Бородянка, Піски, Пенизевичі, Головки, Чоповичі, Новаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.13
Караваєві Дачі 18.19 1 хв  18.20 6 хв 
Київ-Волинський 18.24 2 хв  18.26 11 хв 
Борщагівка 18.32 1 хв  18.33 19 хв 
Святошин 18.37 3 хв  18.40 24 хв 
Новобіличі 18.45 1 хв  18.46 32 хв 
Біличі 18.48 1 хв  18.49 35 хв 
Ірпінь 18.56 1 хв  18.57 43 хв 
Лісова Буча 19.00 3 хв  19.03 47 хв 
Буча 19.06 1 хв  19.07 53 хв 
Склозаводська 19.10 1 хв  19.11 57 хв 
Ворзель 19.14 1 хв  19.15 1 г  1 хв 
Кичеєве 19.18 1 хв  19.18 1 г  5 хв 
Немішаєве 19.21 1 хв  19.22 1 г  8 хв 
Клавдієве 19.27 1 хв  19.28 1 г  14 хв 
Макійчукове 19.33 1 хв  19.33 1 г  20 хв 
Бородянка 19.38 1 хв  19.39 1 г  25 хв 
Хутір Гай 19.43 1 хв  19.44 1 г  30 хв 
Загальці 19.47 1 хв  19.48 1 г  34 хв 
Спартак 19.52 1 хв  19.53 1 г  39 хв 
Піски 19.59 1 хв  20.00 1 г  46 хв 
Тетерів 20.05 18 хв  20.23 1 г  52 хв 
Макалевичі 20.28 1 хв  20.29 2 г  15 хв 
Ірша 20.36 1 хв  20.37 2 г  23 хв 
Пенизевичі 20.44 1 хв  20.45 2 г  31 хв 
Щебзавод 20.49 1 хв  20.50 2 г  36 хв 
Малин 20.57 1 хв  20.57 2 г  44 хв 
Пиріжківський 21.02 1 хв  21.03 2 г  49 хв 
Головки 21.09 1 хв  21.10 2 г  56 хв 
Тишів 21.15 1 хв  21.16 3 г  2 хв 
Йосипівка 21.20 1 хв  21.21 3 г  7 хв 
130 Км 21.24 1 хв  21.25 3 г  11 хв 
Чоповичі 21.28 1 хв  21.29 3 г  15 хв 
Мелені 21.35 1 хв  21.36 3 г  22 хв 
140 Км 21.39 1 хв  21.40 3 г  26 хв 
Стремигород 21.43 1 хв  21.44 3 г  30 хв 
Новаки 21.47 1 хв  21.48 3 г  34 хв 
Шатрище 21.52 1 хв  21.53 3 г  39 хв 
Древлянка 21.57 1 хв  21.58 3 г  44 хв 
Коростень 22.03 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6623 Київ-Пас. — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031