У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6625 Київ-Пас. — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6625 сполученням Київ-Пас. - Коростень відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.13 і прибуває на станцію Коростень о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Святошин, Лісова Буча, Кичеєве, Бородянка, Піски, Пенизевичі, Головки, Чоповичі, Новаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.13
Караваєві Дачі 18.19 1 хв  18.20 6 хв 
Київ-Волинський 18.24 2 хв  18.26 11 хв 
Борщагівка 18.32 1 хв  18.33 19 хв 
Святошин 18.37 3 хв  18.40 24 хв 
Новобіличі 18.45 1 хв  18.46 32 хв 
Біличі 18.48 1 хв  18.49 35 хв 
Ірпінь 18.56 1 хв  18.57 43 хв 
Лісова Буча 19.00 3 хв  19.03 47 хв 
Буча 19.06 1 хв  19.07 53 хв 
Склозаводська 19.10 1 хв  19.11 57 хв 
Ворзель 19.14 1 хв  19.15 1 г  1 хв 
Кичеєве 19.18 1 хв  19.18 1 г  5 хв 
Немішаєве 19.21 1 хв  19.22 1 г  8 хв 
Клавдієве 19.27 1 хв  19.28 1 г  14 хв 
Макійчукове 19.33 1 хв  19.33 1 г  20 хв 
Бородянка 19.38 1 хв  19.39 1 г  25 хв 
Хутір Гай 19.43 1 хв  19.44 1 г  30 хв 
Загальці 19.47 1 хв  19.48 1 г  34 хв 
Спартак 19.52 1 хв  19.53 1 г  39 хв 
Піски 19.59 1 хв  20.00 1 г  46 хв 
Тетерів 20.05 18 хв  20.23 1 г  52 хв 
Макалевичі 20.28 1 хв  20.29 2 г  15 хв 
Ірша 20.36 1 хв  20.37 2 г  23 хв 
Пенизевичі 20.44 1 хв  20.45 2 г  31 хв 
Щебзавод 20.49 1 хв  20.50 2 г  36 хв 
Малин 20.55 2 хв  20.57 2 г  42 хв 
Пиріжківський 21.02 1 хв  21.03 2 г  49 хв 
Головки 21.09 1 хв  21.10 2 г  56 хв 
Тишів 21.15 1 хв  21.16 3 г  2 хв 
Йосипівка 21.20 1 хв  21.21 3 г  7 хв 
130 Км 21.24 1 хв  21.25 3 г  11 хв 
Чоповичі 21.28 1 хв  21.29 3 г  15 хв 
Мелені 21.35 1 хв  21.36 3 г  22 хв 
140 Км 21.39 1 хв  21.40 3 г  26 хв 
Стремигород 21.43 1 хв  21.44 3 г  30 хв 
Новаки 21.47 1 хв  21.48 3 г  34 хв 
Шатрище 21.52 1 хв  21.53 3 г  39 хв 
Древлянка 21.57 1 хв  21.58 3 г  44 хв 
Коростень 22.03 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6625 Київ-Пас. — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031