У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6625 Тополі — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Тополі о 05.23 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лиманська, Нежданівська, Гряниківка, Дворічна, Мовчанове, Сеньківка, Кулагівка, Заоскілля, Оливине, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Сорт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тополі 05.23
Лиманська 05.28 1 хв  05.29 5 хв 
Нежданівська 05.33 1 хв  05.34 10 хв 
Гряниківка 05.38 1 хв  05.39 15 хв 
Дворічна 05.46 1 хв  05.47 23 хв 
Мовчанове 05.55 1 хв  05.56 32 хв 
Сеньківка 06.00 1 хв  06.01 37 хв 
Кулагівка 06.05 1 хв  06.06 42 хв 
Заоскілля 06.11 2 хв  06.13 48 хв 
Оливине 06.16 1 хв  06.17 53 хв 
Парк Східного Прибуття 06.19 1 хв  06.20 56 хв 
Куп'янськ-Сорт 06.24 1 хв  06.25 1 г  1 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.29 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6625 Тополі — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31