У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6625 Тополі — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6625 сполученням Тополі - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Тополі о 05.23 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 06.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Лиманська, Нежданівська, Гряниківка, Дворічна, Мовчанове, Сеньківка, Кулагівка, Заоскілля, Оливине, Парк Східного Прибуття, Куп'янськ-Сорт.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тополі 05.23
Лиманська 05.28 1 хв  05.29 5 хв 
Нежданівська 05.33 1 хв  05.34 10 хв 
Гряниківка 05.38 1 хв  05.39 15 хв 
Дворічна 05.46 1 хв  05.47 23 хв 
Мовчанове 05.55 1 хв  05.56 32 хв 
Сеньківка 06.00 1 хв  06.01 37 хв 
Кулагівка 06.05 1 хв  06.06 42 хв 
Заоскілля 06.11 2 хв  06.13 48 хв 
Оливине 06.16 1 хв  06.17 53 хв 
Парк Східного Прибуття 06.19 1 хв  06.20 56 хв 
Куп'янськ-Сорт 06.24 1 хв  06.25 1 г  1 хв 
Куп'янськ-Вузловий 06.29 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6625 Тополі — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031