У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6626 Яблунець — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Яблунець - Київ номер 6626 відправляється зі станції Яблунець о 11.35 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 48 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Гранітний, Коростень, 140 Км, Тишів, Пенизевичі, Спартак, Клавдієве, Буча, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яблунець 11.35
Баскаки 11.40 1 хв  11.41 5 хв 
Ушиця 11.47 1 хв  11.48 12 хв 
Бондарівський 11.52 1 хв  11.53 17 хв 
Омелянівка 11.58 1 хв  11.59 23 хв 
Гранітний 12.08 1 хв  12.09 33 хв 
Видень 12.15 1 хв  12.16 40 хв 
Вигів 12.19 1 хв  12.20 44 хв 
Обвідний 12.25 1 хв  12.26 50 хв 
Чигирі 12.30 2 хв  12.32 55 хв 
Коростень 12.40 5 хв  12.45 1 г  5 хв 
Древлянка 12.50 1 хв  12.51 1 г  15 хв 
Шатрище 12.55 1 хв  12.56 1 г  20 хв 
Новаки 13.00 1 хв  13.01 1 г  25 хв 
Стремигород 13.04 1 хв  13.05 1 г  29 хв 
140 Км 13.08 1 хв  13.09 1 г  33 хв 
Мелені 13.12 1 хв  13.13 1 г  37 хв 
Чоповичі 13.19 1 хв  13.20 1 г  44 хв 
130 Км 13.23 1 хв  13.24 1 г  48 хв 
Йосипівка 13.27 1 хв  13.28 1 г  52 хв 
Тишів 13.32 1 хв  13.33 1 г  57 хв 
Головки 13.38 1 хв  13.39 2 г  3 хв 
Пиріжківський 13.45 1 хв  13.46 2 г  10 хв 
Малин 13.51 2 хв  13.53 2 г  16 хв 
Щебзавод 13.58 1 хв  13.59 2 г  23 хв 
Пенизевичі 14.03 1 хв  14.04 2 г  28 хв 
Ірша 14.10 1 хв  14.11 2 г  35 хв 
Макалевичі 14.19 1 хв  14.20 2 г  44 хв 
Тетерів 14.24 2 хв  14.26 2 г  49 хв 
Піски 14.31 1 хв  14.31 2 г  56 хв 
Спартак 14.37 1 хв  14.38 3 г  2 хв 
Загальці 14.42 1 хв  14.43 3 г  7 хв 
Хутір Гай 14.47 1 хв  14.47 3 г  12 хв 
Бородянка 14.51 1 хв  14.52 3 г  16 хв 
Макійчукове 14.57 1 хв  14.58 3 г  22 хв 
Клавдієве 15.02 1 хв  15.03 3 г  27 хв 
Немішаєве 15.10 10 хв  15.20 3 г  35 хв 
Кичеєве 15.24 1 хв  15.25 3 г  49 хв 
Ворзель 15.27 1 хв  15.28 3 г  52 хв 
Склозаводська 15.31 1 хв  15.32 3 г  56 хв 
Буча 15.35 1 хв  15.36 4 г 
Лісова Буча 15.38 2 хв  15.40 4 г  3 хв 
Ірпінь 15.43 1 хв  15.44 4 г  8 хв 
Біличі 15.51 1 хв  15.52 4 г  16 хв 
Новобіличі 15.55 1 хв  15.55 4 г  20 хв 
Святошин 16.00 3 хв  16.03 4 г  25 хв 
Борщагівка 16.07 1 хв  16.08 4 г  32 хв 
Київ-Волинський 16.14 3 хв  16.17 4 г  39 хв 
Караваєві Дачі 16.21 1 хв  16.22 4 г  46 хв 
Київ-Пас. 16.28 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6626 Яблунець — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31