У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6627 Київ-Пас. — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6627 сполученням Київ-Пас. - Тетерів відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.20 і прибуває на станцію Тетерів о 21.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.20
Караваєві Дачі 19.26 1 хв  19.27 6 хв 
Київ-Волинський 19.31 2 хв  19.33 11 хв 
Борщагівка 19.39 1 хв  19.40 19 хв 
Святошин 19.47 3 хв  19.50 27 хв 
Новобіличі 19.55 1 хв  19.56 35 хв 
Біличі 19.58 2 хв  20.00 38 хв 
Ірпінь 20.06 1 хв  20.07 46 хв 
Лісова Буча 20.10 3 хв  20.13 50 хв 
Буча 20.16 1 хв  20.17 56 хв 
Склозаводська 20.20 1 хв  20.21 1 г 
Ворзель 20.24 1 хв  20.25 1 г  4 хв 
Кичеєве 20.28 1 хв  20.28 1 г  8 хв 
Немішаєве 20.31 1 хв  20.32 1 г  11 хв 
Клавдієве 20.37 1 хв  20.38 1 г  17 хв 
Макійчукове 20.42 1 хв  20.42 1 г  22 хв 
Бородянка 20.48 1 хв  20.49 1 г  28 хв 
Хутір Гай 20.52 1 хв  20.53 1 г  32 хв 
Загальці 20.56 1 хв  20.57 1 г  36 хв 
Спартак 21.02 1 хв  21.03 1 г  42 хв 
Піски 21.09 1 хв  21.10 1 г  49 хв 
Тетерів 21.16 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6627 Київ-Пас. — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31