У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6628 Тетерів — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6628 сполученням Тетерів - Святошин відправляється зі станції Тетерів о 15.52 і прибуває на станцію Святошин о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 15.52
Піски 15.56 1 хв  15.57 4 хв 
Спартак 16.03 1 хв  16.04 11 хв 
Загальці 16.08 1 хв  16.09 16 хв 
Хутір Гай 16.12 1 хв  16.13 20 хв 
Бородянка 16.17 1 хв  16.18 25 хв 
Макійчукове 16.22 1 хв  16.23 30 хв 
Клавдієве 16.28 1 хв  16.29 36 хв 
Немішаєве 16.37 13 хв  16.50 45 хв 
Кичеєве 16.53 2 хв  16.55 1 г  1 хв 
Ворзель 16.57 1 хв  16.58 1 г  5 хв 
Склозаводська 17.01 1 хв  17.02 1 г  9 хв 
Буча 17.05 1 хв  17.06 1 г  13 хв 
Лісова Буча 17.08 1 хв  17.09 1 г  16 хв 
Ірпінь 17.13 1 хв  17.14 1 г  21 хв 
Біличі 17.21 1 хв  17.22 1 г  29 хв 
Новобіличі 17.24 1 хв  17.25 1 г  32 хв 
Святошин 17.30 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6628 Тетерів — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930