У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6629 Київ-Пас. — Малин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6629 сполученням Київ-Пас. - Малин відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.35 і прибуває на станцію Малин о 23.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Київ-Волинський, Святошин, Біличі, Лісова Буча, Склозаводська, Кичеєве, Клавдієве, Бородянка, Загальці, Піски, Макалевичі, Пенизевичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.35
Караваєві Дачі 20.41 1 хв  20.42 6 хв 
Київ-Волинський 20.46 2 хв  20.48 11 хв 
Борщагівка 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Святошин 20.59 3 хв  21.02 24 хв 
Новобіличі 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Біличі 21.09 1 хв  21.10 34 хв 
Ірпінь 21.17 1 хв  21.18 42 хв 
Лісова Буча 21.21 2 хв  21.23 46 хв 
Буча 21.26 1 хв  21.27 51 хв 
Склозаводська 21.30 1 хв  21.31 55 хв 
Ворзель 21.34 1 хв  21.35 59 хв 
Кичеєве 21.38 1 хв  21.38 1 г  3 хв 
Немішаєве 21.41 1 хв  21.42 1 г  6 хв 
Клавдієве 21.47 1 хв  21.48 1 г  12 хв 
Макійчукове 21.52 1 хв  21.52 1 г  17 хв 
Бородянка 21.57 1 хв  21.58 1 г  22 хв 
Хутір Гай 22.02 1 хв  22.03 1 г  27 хв 
Загальці 22.06 1 хв  22.07 1 г  31 хв 
Спартак 22.11 1 хв  22.12 1 г  36 хв 
Піски 22.18 1 хв  22.19 1 г  43 хв 
Тетерів 22.24 16 хв  22.40 1 г  49 хв 
Макалевичі 22.45 1 хв  22.46 2 г  10 хв 
Ірша 22.54 1 хв  22.55 2 г  19 хв 
Пенизевичі 23.04 1 хв  23.05 2 г  29 хв 
Щебзавод 23.09 1 хв  23.10 2 г  34 хв 
Малин 23.15 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6629 Київ-Пас. — Малин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728