У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6630 Коростень — Ірша Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Ірша номер 6630 відправляється зі станції Коростень о 16.35 і прибуває на станцію Ірша о 17.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6630 Коростень - Ірша пролягає по таким станціям як Древлянка, Шатрище, Новаки, Стремигород, 140 Км, Мелені, Чоповичі, 130 Км, Йосипівка, Тишів, Головки, Пиріжківський, Малин, Щебзавод, Пенизевичі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 16.35
Древлянка 16.40 1 хв  16.41 5 хв 
Шатрище 16.45 1 хв  16.46 10 хв 
Новаки 16.50 1 хв  16.51 15 хв 
Стремигород 16.54 1 хв  16.55 19 хв 
140 Км 16.58 1 хв  16.59 23 хв 
Мелені 17.02 1 хв  17.03 27 хв 
Чоповичі 17.09 1 хв  17.10 34 хв 
130 Км 17.13 1 хв  17.14 38 хв 
Йосипівка 17.17 1 хв  17.18 42 хв 
Тишів 17.22 1 хв  17.23 47 хв 
Головки 17.28 1 хв  17.29 53 хв 
Пиріжківський 17.35 1 хв  17.36 1 г 
Малин 17.41 1 хв  17.42 1 г  6 хв 
Щебзавод 17.47 1 хв  17.48 1 г  12 хв 
Пенизевичі 17.52 1 хв  17.53 1 г  17 хв 
Ірша 17.59 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6630 Коростень — Ірша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930