У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6630 Коростень — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Київ номер 6630 відправляється зі станції Коростень о 17.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6630 Коростень - Київ пролягає по таким станціям як Новаки, Мелені, Йосипівка, Пиріжківський, Пенизевичі, Тетерів, Клавдієве, Ірпінь, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 17.55
Древлянка 18.00 1 хв  18.01 5 хв 
Шатрище 18.05 1 хв  18.06 10 хв 
Новаки 18.10 1 хв  18.11 15 хв 
Стремигород 18.14 1 хв  18.15 19 хв 
140 Км 18.18 1 хв  18.19 23 хв 
Мелені 18.22 1 хв  18.23 27 хв 
Чоповичі 18.29 1 хв  18.30 34 хв 
130 Км 18.33 1 хв  18.34 38 хв 
Йосипівка 18.37 1 хв  18.38 42 хв 
Тишів 18.42 1 хв  18.43 47 хв 
Головки 18.48 1 хв  18.49 53 хв 
Пиріжківський 18.55 1 хв  18.56 1 г 
Малин 19.01 2 хв  19.03 1 г  6 хв 
Щебзавод 19.08 1 хв  19.09 1 г  13 хв 
Пенизевичі 19.13 1 хв  19.14 1 г  18 хв 
Ірша 19.20 1 хв  19.21 1 г  25 хв 
Макалевичі 19.29 1 хв  19.30 1 г  34 хв 
Тетерів 19.34 1 хв  19.35 1 г  39 хв 
Спартак 19.45 1 хв  19.46 1 г  50 хв 
Бородянка 19.57 1 хв  19.58 2 г  2 хв 
Клавдієве 20.07 1 хв  20.08 2 г  12 хв 
Немішаєве 20.14 1 хв  20.15 2 г  19 хв 
Буча 20.26 1 хв  20.27 2 г  31 хв 
Ірпінь 20.32 1 хв  20.33 2 г  37 хв 
Біличі 20.40 1 хв  20.41 2 г  45 хв 
Святошин 20.47 3 хв  20.50 2 г  52 хв 
Борщагівка 20.54 1 хв  20.55 2 г  59 хв 
Київ-Волинський 21.04 3 хв  21.07 3 г  9 хв 
Караваєві Дачі 21.12 1 хв  21.13 3 г  17 хв 
Київ-Пас. 21.19 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6630 Коростень — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28