У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6630 Тетерів — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6630 сполученням Тетерів - Київ-Пас. відправляється зі станції Тетерів о 17.28 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Спартак, Хутір Гай, Макійчукове, Немішаєве, Ворзель, Буча, Ірпінь, Новобіличі, Борщагівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 17.28
Піски 17.32 1 хв  17.33 4 хв 
Спартак 17.39 1 хв  17.40 11 хв 
Загальці 17.44 1 хв  17.45 16 хв 
Хутір Гай 17.48 1 хв  17.49 20 хв 
Бородянка 17.53 1 хв  17.54 25 хв 
Макійчукове 17.58 1 хв  17.59 30 хв 
Клавдієве 18.04 1 хв  18.05 36 хв 
Немішаєве 18.10 1 хв  18.11 42 хв 
Кичеєве 18.13 1 хв  18.14 45 хв 
Ворзель 18.17 1 хв  18.18 49 хв 
Склозаводська 18.21 1 хв  18.22 53 хв 
Буча 18.25 1 хв  18.26 57 хв 
Лісова Буча 18.28 1 хв  18.29 1 г 
Ірпінь 18.33 1 хв  18.34 1 г  5 хв 
Біличі 18.41 1 хв  18.42 1 г  13 хв 
Новобіличі 18.45 1 хв  18.46 1 г  17 хв 
Святошин 18.50 5 хв  18.55 1 г  22 хв 
Борщагівка 19.00 1 хв  19.01 1 г  32 хв 
Київ-Волинський 19.07 3 хв  19.10 1 г  39 хв 
Караваєві Дачі 19.14 1 хв  19.15 1 г  46 хв 
Київ-Пас. 19.21 1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6630 Тетерів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031