У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6632 Куп'янськ-Вузловий — Тополі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6632 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Тополі відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 17.11 і прибуває на станцію Тополі о 18.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Куп'янськ-Сорт, Парк Східного Прибуття, Оливине, Заоскілля, Кулагівка, Сеньківка, Мовчанове, Дворічна, Гряниківка, Нежданівська, Лиманська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 17.11
Куп'янськ-Сорт 17.14 1 хв  17.15 3 хв 
Парк Східного Прибуття 17.17 1 хв  17.18 6 хв 
Оливине 17.21 1 хв  17.22 10 хв 
Заоскілля 17.25 1 хв  17.26 14 хв 
Кулагівка 17.31 1 хв  17.32 20 хв 
Сеньківка 17.35 1 хв  17.36 24 хв 
Мовчанове 17.39 1 хв  17.40 28 хв 
Дворічна 17.46 1 хв  17.47 35 хв 
Гряниківка 17.53 1 хв  17.54 42 хв 
Нежданівська 17.57 1 хв  17.58 46 хв 
Лиманська 18.01 1 хв  18.02 50 хв 
Тополі 18.10 59 хв 

У розкладі поїзда 6632 Куп'янськ-Вузловий — Тополі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31