У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6634 Коростень — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6634 сполученням Коростень - Київ-Пас. відправляється зі станції Коростень о 18.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Стремигород, 130 Км, Пиріжківський, Ірша, Спартак, Макійчукове, Ворзель, Ірпінь, Борщагівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.00
Древлянка 18.05 1 хв  18.06 5 хв 
Шатрище 18.10 1 хв  18.11 10 хв 
Новаки 18.15 1 хв  18.16 15 хв 
Стремигород 18.19 1 хв  18.20 19 хв 
140 Км 18.23 1 хв  18.24 23 хв 
Мелені 18.27 1 хв  18.28 27 хв 
Чоповичі 18.34 1 хв  18.35 34 хв 
130 Км 18.38 1 хв  18.39 38 хв 
Йосипівка 18.42 1 хв  18.43 42 хв 
Тишів 18.47 1 хв  18.48 47 хв 
Головки 18.53 1 хв  18.54 53 хв 
Пиріжківський 19.00 1 хв  19.01 1 г 
Малин 19.06 2 хв  19.08 1 г  6 хв 
Щебзавод 19.13 1 хв  19.14 1 г  13 хв 
Пенизевичі 19.18 1 хв  19.19 1 г  18 хв 
Ірша 19.25 1 хв  19.26 1 г  25 хв 
Макалевичі 19.34 1 хв  19.35 1 г  34 хв 
Тетерів 19.39 2 хв  19.41 1 г  39 хв 
Піски 19.46 1 хв  19.46 1 г  46 хв 
Спартак 19.52 1 хв  19.53 1 г  52 хв 
Загальці 19.57 1 хв  19.58 1 г  57 хв 
Хутір Гай 20.02 1 хв  20.02 2 г  2 хв 
Бородянка 20.06 1 хв  20.07 2 г  6 хв 
Макійчукове 20.12 1 хв  20.13 2 г  12 хв 
Клавдієве 20.17 1 хв  20.18 2 г  17 хв 
Немішаєве 20.23 1 хв  20.24 2 г  23 хв 
Кичеєве 20.27 1 хв  20.28 2 г  27 хв 
Ворзель 20.30 1 хв  20.31 2 г  30 хв 
Склозаводська 20.34 1 хв  20.35 2 г  34 хв 
Буча 20.38 1 хв  20.39 2 г  38 хв 
Лісова Буча 20.41 2 хв  20.43 2 г  41 хв 
Ірпінь 20.46 1 хв  20.47 2 г  46 хв 
Біличі 20.54 1 хв  20.55 2 г  54 хв 
Новобіличі 20.58 1 хв  20.58 2 г  58 хв 
Святошин 21.03 3 хв  21.06 3 г  3 хв 
Борщагівка 21.11 1 хв  21.12 3 г  11 хв 
Київ-Волинський 21.19 6 хв  21.25 3 г  19 хв 
Караваєві Дачі 21.29 1 хв  21.30 3 г  29 хв 
Київ-Пас. 21.37 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6634 Коростень — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728