У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6636 Тетерів — Борщагівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6636 сполученням Тетерів - Борщагівка відправляється зі станції Тетерів о 20.38 і прибуває на станцію Борщагівка о 22.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Піски, Спартак, Загальці, Хутір Гай, Бородянка, Макійчукове, Клавдієве, Немішаєве, Кичеєве, Ворзель, Склозаводська, Буча, Лісова Буча, Ірпінь, Біличі, Новобіличі, Святошин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тетерів 20.38
Піски 20.43 1 хв  20.43 5 хв 
Спартак 20.49 1 хв  20.50 11 хв 
Загальці 20.54 1 хв  20.55 16 хв 
Хутір Гай 20.59 1 хв  20.59 21 хв 
Бородянка 21.03 1 хв  21.04 25 хв 
Макійчукове 21.09 1 хв  21.10 31 хв 
Клавдієве 21.14 1 хв  21.15 36 хв 
Немішаєве 21.20 1 хв  21.21 42 хв 
Кичеєве 21.24 1 хв  21.25 46 хв 
Ворзель 21.27 1 хв  21.28 49 хв 
Склозаводська 21.31 1 хв  21.32 53 хв 
Буча 21.35 1 хв  21.36 57 хв 
Лісова Буча 21.38 2 хв  21.40 1 г 
Ірпінь 21.43 1 хв  21.44 1 г  5 хв 
Біличі 21.51 1 хв  21.52 1 г  13 хв 
Новобіличі 21.55 1 хв  21.55 1 г  17 хв 
Святошин 21.59 3 хв  22.02 1 г  21 хв 
Борщагівка 22.07 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6636 Тетерів — Борщагівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930