У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6651-6573 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6651-6573 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 04.30 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 09.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 04.30
Заводська 04.34 1 хв  04.35 4 хв 
Гражданський 04.41 1 хв  04.42 11 хв 
Мирна 04.46 1 хв  04.47 16 хв 
Страсний 04.51 1 хв  04.52 21 хв 
Пост 159 Км 04.57 1 хв  04.58 27 хв 
Орілька 05.08 1 хв  05.09 38 хв 
146 Км 05.15 1 хв  05.16 45 хв 
Кузьминівка 05.22 1 хв  05.23 52 хв 
136 Км 05.29 1 хв  05.30 59 хв 
133 Км 05.34 1 хв  05.35 1 г  4 хв 
Сахновщина 05.41 2 хв  05.43 1 г  11 хв 
122 Км 05.51 1 хв  05.52 1 г  21 хв 
119 Км 05.56 1 хв  05.57 1 г  26 хв 
119 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  31 хв 
Кегичівка 06.10 7 хв  06.17 1 г  40 хв 
102 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  53 хв 
Шляховий 06.28 1 хв  06.29 1 г  58 хв 
96 Км 06.32 1 хв  06.33 2 г  2 хв 
Балки 06.37 1 хв  06.38 2 г  7 хв 
Поштова 06.41 1 хв  06.42 2 г  11 хв 
Розжив'ївка 06.46 1 хв  06.47 2 г  16 хв 
Мир 06.51 1 хв  06.52 2 г  21 хв 
Красноград 06.58 27 хв  07.25 2 г  28 хв 
Федючкове 07.28 1 хв  07.29 2 г  58 хв 
Степний 07.33 1 хв  07.34 3 г  3 хв 
Куми 07.38 1 хв  07.39 3 г  8 хв 
Коржиха 07.43 1 хв  07.44 3 г  13 хв 
Котлярівка 07.48 1 хв  07.49 3 г  18 хв 
Ланна 07.54 1 хв  07.55 3 г  24 хв 
Орчик 08.06 1 хв  08.07 3 г  36 хв 
Карлівка 08.16 2 хв  08.18 3 г  46 хв 
Магістральна 08.24 1 хв  08.25 3 г  54 хв 
Сухий 08.31 1 хв  08.32 4 г  1 хв 
34 Км 08.36 1 хв  08.37 4 г  6 хв 
32 Км 08.41 1 хв  08.42 4 г  11 хв 
Тагамлик 08.46 1 хв  08.47 4 г  16 хв 
Машівка 08.51 1 хв  08.52 4 г  21 хв 
Селещина 08.57 3 хв  09.00 4 г  27 хв 
18 Км 09.05 1 хв  09.06 4 г  35 хв 
Пашківка 09.10 1 хв  09.11 4 г  40 хв 
Минівка 09.15 1 хв  09.16 4 г  45 хв 
Портнівка 09.19 1 хв  09.20 4 г  49 хв 
Кашубівка 09.23 1 хв  09.24 4 г  53 хв 
Микільське 09.27 1 хв  09.28 4 г  57 хв 
Копили 09.34 1 хв  09.35 5 г  4 хв 
3 Км 09.38 1 хв  09.39 5 г  8 хв 
Пост Ворскла 09.41 1 хв  09.42 5 г  11 хв 
Полтава-Південна 09.47 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6651-6573 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031