У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6651-6573 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6651-6573 відправляється зі станції Лозова о 04.42 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6651-6573 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 04.42
Заводська 04.46 1 хв  04.47 4 хв 
Гражданський 04.53 1 хв  04.54 11 хв 
Мирна 04.58 1 хв  04.59 16 хв 
Страсний 05.03 1 хв  05.04 21 хв 
Пост 159 Км 05.09 1 хв  05.10 27 хв 
Орілька 05.20 1 хв  05.21 38 хв 
146 Км 05.26 1 хв  05.27 44 хв 
Кузьминівка 05.33 1 хв  05.34 51 хв 
136 Км 05.40 1 хв  05.41 58 хв 
133 Км 05.45 1 хв  05.46 1 г  3 хв 
Сахновщина 05.52 2 хв  05.54 1 г  10 хв 
122 Км 06.02 1 хв  06.03 1 г  20 хв 
119 Км 06.07 1 хв  06.08 1 г  25 хв 
119 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  31 хв 
Кегичівка 06.22 1 хв  06.23 1 г  40 хв 
102 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  47 хв 
Шляховий 06.34 1 хв  06.35 1 г  52 хв 
96 Км 06.38 1 хв  06.39 1 г  56 хв 
Балки 06.43 1 хв  06.44 2 г  1 хв 
Поштова 06.47 1 хв  06.48 2 г  5 хв 
Розжив'ївка 06.52 1 хв  06.53 2 г  10 хв 
Мир 06.57 1 хв  06.58 2 г  15 хв 
Красноград 07.04 27 хв  07.31 2 г  22 хв 
Федючкове 07.34 1 хв  07.35 2 г  52 хв 
Степний 07.39 1 хв  07.40 2 г  57 хв 
Куми 07.44 1 хв  07.45 3 г  2 хв 
Коржиха 07.49 1 хв  07.50 3 г  7 хв 
Котлярівка 07.54 1 хв  07.55 3 г  12 хв 
Ланна 08.00 1 хв  08.01 3 г  18 хв 
Орчик 08.12 1 хв  08.13 3 г  30 хв 
Карлівка 08.22 2 хв  08.24 3 г  40 хв 
Магістральна 08.30 1 хв  08.31 3 г  48 хв 
Сухий 08.37 1 хв  08.38 3 г  55 хв 
34 Км 08.42 1 хв  08.43 4 г 
32 Км 08.47 1 хв  08.48 4 г  5 хв 
Тагамлик 08.52 1 хв  08.53 4 г  10 хв 
Машівка 08.57 1 хв  08.58 4 г  15 хв 
Селещина 09.03 3 хв  09.06 4 г  21 хв 
18 Км 09.11 1 хв  09.12 4 г  29 хв 
Пашківка 09.16 1 хв  09.17 4 г  34 хв 
Минівка 09.21 1 хв  09.22 4 г  39 хв 
Портнівка 09.25 1 хв  09.26 4 г  43 хв 
Кашубівка 09.29 1 хв  09.30 4 г  47 хв 
Микільське 09.33 1 хв  09.34 4 г  51 хв 
Копили 09.39 1 хв  09.40 4 г  57 хв 
3 Км 09.43 1 хв  09.44 5 г  1 хв 
Пост Ворскла 09.46 1 хв  09.47 5 г  4 хв 
Полтава-Південна 09.52 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6651-6573 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031