У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6655-6577 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6655-6577 відправляється зі станції Лозова о 14.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 14.00
Заводська 14.04 2 хв  14.06 4 хв 
Гражданський 14.12 1 хв  14.13 12 хв 
Мирна 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Страсний 14.21 1 хв  14.22 21 хв 
Пост 159 Км 14.26 1 хв  14.27 26 хв 
Орілька 14.37 1 хв  14.38 37 хв 
146 Км 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Кузьминівка 14.52 1 хв  14.53 52 хв 
136 Км 14.58 1 хв  14.59 58 хв 
133 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  2 хв 
Сахновщина 15.09 2 хв  15.11 1 г  9 хв 
122 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  18 хв 
119 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
119 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  28 хв 
Кегичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  37 хв 
102 Км 15.44 1 хв  15.45 1 г  44 хв 
Шляховий 15.49 1 хв  15.50 1 г  49 хв 
96 Км 15.53 1 хв  15.54 1 г  53 хв 
Балки 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Поштова 16.02 1 хв  16.03 2 г  2 хв 
Розжив'ївка 16.07 1 хв  16.08 2 г  7 хв 
Мир 16.11 1 хв  16.12 2 г  11 хв 
Красноград 16.19 14 хв  16.33 2 г  19 хв 
Федючкове 16.36 1 хв  16.37 2 г  36 хв 
Степний 16.41 1 хв  16.42 2 г  41 хв 
Куми 16.46 1 хв  16.47 2 г  46 хв 
Коржиха 16.51 1 хв  16.52 2 г  51 хв 
Котлярівка 16.56 1 хв  16.57 2 г  56 хв 
Ланна 17.02 1 хв  17.03 3 г  2 хв 
Орчик 17.14 1 хв  17.15 3 г  14 хв 
Карлівка 17.24 2 хв  17.26 3 г  24 хв 
Магістральна 17.32 1 хв  17.33 3 г  32 хв 
Сухий 17.39 1 хв  17.40 3 г  39 хв 
34 Км 17.44 1 хв  17.45 3 г  44 хв 
32 Км 17.49 1 хв  17.50 3 г  49 хв 
Тагамлик 17.54 1 хв  17.55 3 г  54 хв 
Машівка 17.59 2 хв  18.01 3 г  59 хв 
Селещина 18.06 3 хв  18.09 4 г  6 хв 
18 Км 18.14 1 хв  18.15 4 г  14 хв 
Пашківка 18.20 1 хв  18.21 4 г  20 хв 
Минівка 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Портнівка 18.29 1 хв  18.30 4 г  29 хв 
Кашубівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
Микільське 18.37 1 хв  18.38 4 г  37 хв 
Копили 18.43 1 хв  18.44 4 г  43 хв 
3 Км 18.46 1 хв  18.47 4 г  46 хв 
Пост Ворскла 18.49 1 хв  18.50 4 г  49 хв 
Полтава-Південна 18.55 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6655-6577 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31