У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6655-6577 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6655-6577 відправляється зі станції Лозова о 14.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6655-6577 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 14.00
Заводська 14.04 1 хв  14.05 4 хв 
Гражданський 14.11 1 хв  14.12 11 хв 
Мирна 14.16 1 хв  14.17 16 хв 
Страсний 14.20 1 хв  14.21 20 хв 
Пост 159 Км 14.25 1 хв  14.26 25 хв 
Орілька 14.36 1 хв  14.37 36 хв 
146 Км 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Кузьминівка 14.52 1 хв  14.53 52 хв 
136 Км 14.58 1 хв  14.59 58 хв 
133 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  2 хв 
Сахновщина 15.09 2 хв  15.11 1 г  9 хв 
122 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  18 хв 
119 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
119 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  28 хв 
Кегичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  37 хв 
102 Км 15.44 1 хв  15.45 1 г  44 хв 
Шляховий 15.49 1 хв  15.50 1 г  49 хв 
96 Км 15.53 1 хв  15.54 1 г  53 хв 
Балки 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Поштова 16.02 1 хв  16.03 2 г  2 хв 
Розжив'ївка 16.07 1 хв  16.08 2 г  7 хв 
Мир 16.11 1 хв  16.12 2 г  11 хв 
Красноград 16.19 13 хв  16.32 2 г  19 хв 
Федючкове 16.34 1 хв  16.35 2 г  34 хв 
Степний 16.39 1 хв  16.40 2 г  39 хв 
Куми 16.43 1 хв  16.44 2 г  43 хв 
Коржиха 16.48 1 хв  16.49 2 г  48 хв 
Котлярівка 16.52 1 хв  16.53 2 г  52 хв 
Ланна 16.58 12 хв  17.10 2 г  58 хв 
Орчик 17.21 1 хв  17.22 3 г  21 хв 
Карлівка 17.31 2 хв  17.33 3 г  31 хв 
Магістральна 17.40 1 хв  17.41 3 г  40 хв 
Сухий 17.49 1 хв  17.50 3 г  49 хв 
34 Км 17.54 1 хв  17.55 3 г  54 хв 
32 Км 17.59 1 хв  18.00 3 г  59 хв 
Тагамлик 18.04 1 хв  18.05 4 г  4 хв 
Машівка 18.09 1 хв  18.10 4 г  9 хв 
Селещина 18.15 1 хв  18.16 4 г  15 хв 
18 Км 18.21 1 хв  18.22 4 г  21 хв 
Пашківка 18.27 1 хв  18.28 4 г  27 хв 
Минівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
Портнівка 18.36 1 хв  18.37 4 г  36 хв 
Кашубівка 18.39 1 хв  18.40 4 г  39 хв 
Микільське 18.44 1 хв  18.45 4 г  44 хв 
Копили 18.50 1 хв  18.51 4 г  50 хв 
3 Км 18.53 1 хв  18.54 4 г  53 хв 
Пост Ворскла 18.56 1 хв  18.57 4 г  56 хв 
Полтава-Південна 19.02 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6655-6577 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031