У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6655-6577 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6655-6577 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 14.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 14.00
Заводська 14.04 2 хв  14.06 4 хв 
Гражданський 14.12 1 хв  14.13 12 хв 
Мирна 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Страсний 14.21 1 хв  14.22 21 хв 
Пост 159 Км 14.26 1 хв  14.27 26 хв 
Орілька 14.37 1 хв  14.38 37 хв 
146 Км 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Кузьминівка 14.52 1 хв  14.53 52 хв 
136 Км 14.58 1 хв  14.59 58 хв 
133 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  2 хв 
Сахновщина 15.09 2 хв  15.11 1 г  9 хв 
122 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  18 хв 
119 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
119 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  28 хв 
Кегичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  37 хв 
102 Км 15.44 1 хв  15.45 1 г  44 хв 
Шляховий 15.49 1 хв  15.50 1 г  49 хв 
96 Км 15.53 1 хв  15.54 1 г  53 хв 
Балки 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Поштова 16.02 1 хв  16.03 2 г  2 хв 
Розжив'ївка 16.07 1 хв  16.08 2 г  7 хв 
Мир 16.11 1 хв  16.12 2 г  11 хв 
Красноград 16.19 14 хв  16.33 2 г  19 хв 
Федючкове 16.36 1 хв  16.37 2 г  36 хв 
Степний 16.41 1 хв  16.42 2 г  41 хв 
Куми 16.46 1 хв  16.47 2 г  46 хв 
Коржиха 16.51 1 хв  16.52 2 г  51 хв 
Котлярівка 16.56 1 хв  16.57 2 г  56 хв 
Ланна 17.02 1 хв  17.03 3 г  2 хв 
Орчик 17.14 1 хв  17.15 3 г  14 хв 
Карлівка 17.24 2 хв  17.26 3 г  24 хв 
Магістральна 17.32 1 хв  17.33 3 г  32 хв 
Сухий 17.39 1 хв  17.40 3 г  39 хв 
34 Км 17.44 1 хв  17.45 3 г  44 хв 
32 Км 17.49 1 хв  17.50 3 г  49 хв 
Тагамлик 17.54 1 хв  17.55 3 г  54 хв 
Машівка 17.59 2 хв  18.01 3 г  59 хв 
Селещина 18.06 3 хв  18.09 4 г  6 хв 
18 Км 18.14 1 хв  18.15 4 г  14 хв 
Пашківка 18.20 1 хв  18.21 4 г  20 хв 
Минівка 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Портнівка 18.29 1 хв  18.30 4 г  29 хв 
Кашубівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
Микільське 18.37 1 хв  18.38 4 г  37 хв 
Копили 18.43 1 хв  18.44 4 г  43 хв 
3 Км 18.46 1 хв  18.47 4 г  46 хв 
Пост Ворскла 18.49 1 хв  18.50 4 г  49 хв 
Полтава-Південна 18.55 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6655-6577 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728