У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6655-6577 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6655-6577 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 14.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 14.00
Заводська 14.04 2 хв  14.06 4 хв 
Гражданський 14.12 1 хв  14.13 12 хв 
Мирна 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Страсний 14.21 1 хв  14.22 21 хв 
Пост 159 Км 14.26 1 хв  14.27 26 хв 
Орілька 14.37 1 хв  14.38 37 хв 
146 Км 14.44 1 хв  14.45 44 хв 
Кузьминівка 14.52 1 хв  14.53 52 хв 
136 Км 14.58 1 хв  14.59 58 хв 
133 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  2 хв 
Сахновщина 15.09 2 хв  15.11 1 г  9 хв 
122 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  18 хв 
119 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
119 Км 15.28 1 хв  15.29 1 г  28 хв 
Кегичівка 15.37 1 хв  15.38 1 г  37 хв 
102 Км 15.44 1 хв  15.45 1 г  44 хв 
Шляховий 15.49 1 хв  15.50 1 г  49 хв 
96 Км 15.53 1 хв  15.54 1 г  53 хв 
Балки 15.58 1 хв  15.59 1 г  58 хв 
Поштова 16.02 1 хв  16.03 2 г  2 хв 
Розжив'ївка 16.07 1 хв  16.08 2 г  7 хв 
Мир 16.11 1 хв  16.12 2 г  11 хв 
Красноград 16.19 14 хв  16.33 2 г  19 хв 
Федючкове 16.36 1 хв  16.37 2 г  36 хв 
Степний 16.41 1 хв  16.42 2 г  41 хв 
Куми 16.46 1 хв  16.47 2 г  46 хв 
Коржиха 16.51 1 хв  16.52 2 г  51 хв 
Котлярівка 16.56 1 хв  16.57 2 г  56 хв 
Ланна 17.02 1 хв  17.03 3 г  2 хв 
Орчик 17.14 1 хв  17.15 3 г  14 хв 
Карлівка 17.24 2 хв  17.26 3 г  24 хв 
Магістральна 17.32 1 хв  17.33 3 г  32 хв 
Сухий 17.39 1 хв  17.40 3 г  39 хв 
34 Км 17.44 1 хв  17.45 3 г  44 хв 
32 Км 17.49 1 хв  17.50 3 г  49 хв 
Тагамлик 17.54 1 хв  17.55 3 г  54 хв 
Машівка 17.59 2 хв  18.01 3 г  59 хв 
Селещина 18.06 3 хв  18.09 4 г  6 хв 
18 Км 18.14 1 хв  18.15 4 г  14 хв 
Пашківка 18.20 1 хв  18.21 4 г  20 хв 
Минівка 18.25 1 хв  18.26 4 г  25 хв 
Портнівка 18.29 1 хв  18.30 4 г  29 хв 
Кашубівка 18.32 1 хв  18.33 4 г  32 хв 
Микільське 18.37 1 хв  18.38 4 г  37 хв 
Копили 18.43 1 хв  18.44 4 г  43 хв 
3 Км 18.46 1 хв  18.47 4 г  46 хв 
Пост Ворскла 18.49 1 хв  18.50 4 г  49 хв 
Полтава-Південна 18.55 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6655-6577 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031