У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6657-6579 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6657-6579 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 17.35 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.35
Заводська 17.38 1 хв  17.39 3 хв 
Гражданський 17.45 13 хв  17.58 10 хв 
Мирна 18.02 1 хв  18.03 27 хв 
Страсний 18.06 1 хв  18.07 31 хв 
Пост 159 Км 18.11 1 хв  18.12 36 хв 
Орілька 18.21 1 хв  18.22 46 хв 
146 Км 18.28 1 хв  18.29 53 хв 
Кузьминівка 18.35 1 хв  18.36 1 г 
136 Км 18.41 1 хв  18.42 1 г  6 хв 
133 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  10 хв 
Сахновщина 18.52 2 хв  18.54 1 г  17 хв 
122 Км 19.01 1 хв  19.02 1 г  26 хв 
119 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  31 хв 
119 Км 19.11 1 хв  19.12 1 г  36 хв 
Кегичівка 19.19 1 хв  19.20 1 г  44 хв 
102 Км 19.26 1 хв  19.27 1 г  51 хв 
Шляховий 19.31 1 хв  19.32 1 г  56 хв 
96 Км 19.35 1 хв  19.36 2 г 
Балки 19.40 1 хв  19.41 2 г  5 хв 
Поштова 19.44 1 хв  19.45 2 г  9 хв 
Розжив'ївка 19.49 1 хв  19.50 2 г  14 хв 
Мир 19.53 1 хв  19.54 2 г  18 хв 
Красноград 20.00 15 хв  20.15 2 г  25 хв 
Федючкове 20.18 1 хв  20.19 2 г  43 хв 
Степний 20.23 1 хв  20.24 2 г  48 хв 
Куми 20.27 1 хв  20.28 2 г  52 хв 
Коржиха 20.32 1 хв  20.33 2 г  57 хв 
Котлярівка 20.37 1 хв  20.38 3 г  2 хв 
Ланна 20.43 1 хв  20.44 3 г  8 хв 
Орчик 20.55 1 хв  20.56 3 г  20 хв 
Карлівка 21.05 2 хв  21.07 3 г  30 хв 
Магістральна 21.12 1 хв  21.13 3 г  37 хв 
Сухий 21.20 1 хв  21.21 3 г  45 хв 
34 Км 21.25 1 хв  21.26 3 г  50 хв 
32 Км 21.31 1 хв  21.32 3 г  56 хв 
Тагамлик 21.36 1 хв  21.37 4 г  1 хв 
Машівка 21.42 1 хв  21.43 4 г  7 хв 
Селещина 21.48 1 хв  21.49 4 г  13 хв 
18 Км 21.54 1 хв  21.55 4 г  19 хв 
Пашківка 21.59 1 хв  22.00 4 г  24 хв 
Минівка 22.04 1 хв  22.05 4 г  29 хв 
Портнівка 22.08 1 хв  22.09 4 г  33 хв 
Кашубівка 22.12 1 хв  22.13 4 г  37 хв 
Микільське 22.17 1 хв  22.18 4 г  42 хв 
Копили 22.23 1 хв  22.24 4 г  48 хв 
3 Км 22.27 1 хв  22.28 4 г  52 хв 
Пост Ворскла 22.30 1 хв  22.31 4 г  55 хв 
Полтава-Південна 22.36 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6657-6579 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031