У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6657-6579 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6657-6579 відправляється зі станції Лозова о 17.48 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 22.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6657-6579 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Мирна, Орілька, 136 Км, 122 Км, Кегичівка, 96 Км, Розжив'ївка, Куми, Карлівка, Копили.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 17.48
Заводська 17.52 1 хв  17.53 4 хв 
Гражданський 18.01 1 хв  18.02 13 хв 
Мирна 18.06 1 хв  18.07 18 хв 
Страсний 18.10 1 хв  18.11 22 хв 
Пост 159 Км 18.15 1 хв  18.16 27 хв 
Орілька 18.25 1 хв  18.26 37 хв 
146 Км 18.32 1 хв  18.33 44 хв 
Кузьминівка 18.39 1 хв  18.40 51 хв 
136 Км 18.45 1 хв  18.46 57 хв 
133 Км 18.49 1 хв  18.50 1 г  1 хв 
Сахновщина 18.56 2 хв  18.58 1 г  8 хв 
122 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  17 хв 
119 Км 19.10 1 хв  19.11 1 г  22 хв 
119 Км 19.15 1 хв  19.16 1 г  27 хв 
Кегичівка 19.23 1 хв  19.24 1 г  35 хв 
102 Км 19.30 1 хв  19.31 1 г  42 хв 
Шляховий 19.35 1 хв  19.36 1 г  47 хв 
96 Км 19.39 1 хв  19.40 1 г  51 хв 
Балки 19.44 1 хв  19.45 1 г  56 хв 
Поштова 19.48 1 хв  19.49 2 г 
Розжив'ївка 19.53 1 хв  19.54 2 г  5 хв 
Мир 19.57 1 хв  19.58 2 г  9 хв 
Красноград 20.04 11 хв  20.15 2 г  16 хв 
Куми 20.27 1 хв  20.28 2 г  39 хв 
Ланна 20.43 1 хв  20.44 2 г  55 хв 
Орчик 20.55 1 хв  20.56 3 г  7 хв 
Карлівка 21.05 2 хв  21.07 3 г  17 хв 
Магістральна 21.12 1 хв  21.13 3 г  24 хв 
Селещина 21.48 1 хв  21.49 4 г 
Копили 22.23 1 хв  22.24 4 г  35 хв 
Полтава-Південна 22.36 4 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6657-6579 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031