У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6659-6571 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 21.15 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 21.15
Заводська 21.21 1 хв  21.22 6 хв 
Гражданський 21.28 1 хв  21.29 13 хв 
Мирна 21.33 1 хв  21.34 18 хв 
Страсний 21.37 1 хв  21.38 22 хв 
Пост 159 Км 21.42 1 хв  21.43 27 хв 
Орілька 21.53 1 хв  21.54 38 хв 
146 Км 22.00 1 хв  22.01 45 хв 
Кузьминівка 22.08 1 хв  22.09 53 хв 
136 Км 22.14 1 хв  22.15 59 хв 
133 Км 22.18 1 хв  22.19 1 г  3 хв 
Сахновщина 22.25 1 хв  22.26 1 г  10 хв 
122 Км 22.34 1 хв  22.35 1 г  19 хв 
119 Км 22.38 1 хв  22.39 1 г  23 хв 
119 Км 22.43 1 хв  22.44 1 г  28 хв 
Кегичівка 22.53 1 хв  22.54 1 г  38 хв 
102 Км 23.00 1 хв  23.01 1 г  45 хв 
Шляховий 23.05 1 хв  23.06 1 г  50 хв 
96 Км 23.10 1 хв  23.11 1 г  55 хв 
Балки 23.14 1 хв  23.15 1 г  59 хв 
Поштова 23.18 1 хв  23.19 2 г  3 хв 
Розжив'ївка 23.23 1 хв  23.24 2 г  8 хв 
Мир 23.28 1 хв  23.29 2 г  13 хв 
Красноград 23.35 4 г 34 хв  04.09 2 г  20 хв 
Федючкове 04.14 1 хв  04.15 6 г  59 хв 
Степний 04.18 1 хв  04.19 7 г  3 хв 
Куми 04.23 1 хв  04.24 7 г  8 хв 
Коржиха 04.28 1 хв  04.29 7 г  13 хв 
Котлярівка 04.34 1 хв  04.35 7 г  19 хв 
Ланна 04.40 1 хв  04.41 7 г  25 хв 
Орчик 04.52 1 хв  04.53 7 г  37 хв 
Карлівка 05.03 2 хв  05.05 7 г  48 хв 
Магістральна 05.11 1 хв  05.12 7 г  56 хв 
Сухий 05.22 1 хв  05.23 8 г  7 хв 
34 Км 05.28 1 хв  05.29 8 г  13 хв 
32 Км 05.35 1 хв  05.36 8 г  20 хв 
Тагамлик 05.40 1 хв  05.41 8 г  25 хв 
Машівка 05.47 1 хв  05.48 8 г  32 хв 
Селещина 05.53 3 хв  05.56 8 г  38 хв 
18 Км 06.02 1 хв  06.03 8 г  47 хв 
Пашківка 06.08 1 хв  06.09 8 г  53 хв 
Минівка 06.14 1 хв  06.15 8 г  59 хв 
Портнівка 06.18 1 хв  06.19 9 г  3 хв 
Кашубівка 06.21 1 хв  06.22 9 г  6 хв 
Микільське 06.26 1 хв  06.27 9 г  11 хв 
Копили 06.32 1 хв  06.33 9 г  17 хв 
3 Км 06.36 1 хв  06.37 9 г  21 хв 
Пост Ворскла 06.39 1 хв  06.40 9 г  24 хв 
Полтава-Південна 06.45 9 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6659-6571 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031