У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6659-6571 Лозова — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6659-6571 сполученням Лозова - Полтава-Південна відправляється зі станції Лозова о 21.15 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 21.15
Заводська 21.19 1 хв  21.20 4 хв 
Гражданський 21.26 1 хв  21.27 11 хв 
Мирна 21.31 1 хв  21.32 16 хв 
Страсний 21.35 1 хв  21.36 20 хв 
Пост 159 Км 21.40 1 хв  21.41 25 хв 
Орілька 21.51 1 хв  21.52 36 хв 
146 Км 21.58 1 хв  21.59 43 хв 
Кузьминівка 22.06 1 хв  22.07 51 хв 
136 Км 22.12 1 хв  22.13 57 хв 
133 Км 22.16 1 хв  22.17 1 г  1 хв 
Сахновщина 22.23 1 хв  22.24 1 г  8 хв 
122 Км 22.31 1 хв  22.32 1 г  16 хв 
119 Км 22.36 1 хв  22.37 1 г  21 хв 
119 Км 22.42 1 хв  22.43 1 г  27 хв 
Кегичівка 22.52 1 хв  22.53 1 г  37 хв 
102 Км 22.59 1 хв  23.00 1 г  44 хв 
Шляховий 23.04 1 хв  23.05 1 г  49 хв 
96 Км 23.08 1 хв  23.09 1 г  53 хв 
Балки 23.13 1 хв  23.14 1 г  58 хв 
Поштова 23.17 1 хв  23.18 2 г  2 хв 
Розжив'ївка 23.22 1 хв  23.23 2 г  7 хв 
Мир 23.27 1 хв  23.28 2 г  12 хв 
Красноград 23.35 4 г 35 хв  04.10 2 г  20 хв 
Федючкове 04.14 1 хв  04.15 6 г  59 хв 
Степний 04.19 1 хв  04.20 7 г  4 хв 
Куми 04.24 1 хв  04.25 7 г  9 хв 
Коржиха 04.29 1 хв  04.30 7 г  14 хв 
Котлярівка 04.35 1 хв  04.36 7 г  20 хв 
Ланна 04.41 1 хв  04.42 7 г  26 хв 
Орчик 04.53 1 хв  04.54 7 г  38 хв 
Карлівка 05.04 2 хв  05.06 7 г  49 хв 
Магістральна 05.12 1 хв  05.13 7 г  57 хв 
Сухий 05.20 1 хв  05.21 8 г  5 хв 
34 Км 05.26 1 хв  05.27 8 г  11 хв 
32 Км 05.32 1 хв  05.33 8 г  17 хв 
Тагамлик 05.37 1 хв  05.38 8 г  22 хв 
Машівка 05.44 1 хв  05.45 8 г  29 хв 
Селещина 05.50 5 хв  05.55 8 г  35 хв 
18 Км 06.01 1 хв  06.02 8 г  46 хв 
Пашківка 06.06 1 хв  06.07 8 г  51 хв 
Минівка 06.11 1 хв  06.12 8 г  56 хв 
Портнівка 06.15 1 хв  06.16 9 г 
Кашубівка 06.19 1 хв  06.20 9 г  4 хв 
Микільське 06.24 1 хв  06.25 9 г  9 хв 
Копили 06.31 1 хв  06.32 9 г  16 хв 
3 Км 06.35 1 хв  06.36 9 г  20 хв 
Пост Ворскла 06.38 1 хв  06.39 9 г  23 хв 
Полтава-Південна 06.44 9 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6659-6571 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031