У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6659-6571 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6659-6571 відправляється зі станції Лозова о 21.25 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6659-6571 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 21.25
Заводська 21.29 1 хв  21.30 4 хв 
Гражданський 21.36 1 хв  21.37 11 хв 
Мирна 21.41 1 хв  21.42 16 хв 
Страсний 21.45 1 хв  21.46 20 хв 
Пост 159 Км 21.50 1 хв  21.51 25 хв 
Орілька 22.01 1 хв  22.02 36 хв 
146 Км 22.08 1 хв  22.09 43 хв 
Кузьминівка 22.16 1 хв  22.17 51 хв 
136 Км 22.22 1 хв  22.23 57 хв 
133 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  1 хв 
Сахновщина 22.33 1 хв  22.34 1 г  8 хв 
122 Км 22.41 1 хв  22.42 1 г  16 хв 
119 Км 22.46 1 хв  22.47 1 г  21 хв 
119 Км 22.52 1 хв  22.53 1 г  27 хв 
Кегичівка 23.05 1 хв  23.06 1 г  40 хв 
102 Км 23.12 1 хв  23.13 1 г  47 хв 
Шляховий 23.17 1 хв  23.18 1 г  52 хв 
96 Км 23.21 1 хв  23.22 1 г  56 хв 
Балки 23.26 1 хв  23.27 2 г  1 хв 
Поштова 23.30 1 хв  23.31 2 г  5 хв 
Розжив'ївка 23.35 1 хв  23.36 2 г  10 хв 
Мир 23.40 1 хв  23.41 2 г  15 хв 
Красноград 23.48 4 г 17 хв  04.05 2 г  23 хв 
Федючкове 04.08 1 хв  04.09 6 г  43 хв 
Степний 04.13 1 хв  04.14 6 г  48 хв 
Куми 04.17 1 хв  04.18 6 г  52 хв 
Коржиха 04.22 1 хв  04.23 6 г  57 хв 
Котлярівка 04.27 1 хв  04.28 7 г  2 хв 
Ланна 04.33 1 хв  04.34 7 г  8 хв 
Орчик 04.45 1 хв  04.46 7 г  20 хв 
Карлівка 04.55 2 хв  04.57 7 г  30 хв 
Магістральна 05.02 1 хв  05.03 7 г  37 хв 
Сухий 05.09 1 хв  05.10 7 г  44 хв 
34 Км 05.14 1 хв  05.15 7 г  49 хв 
32 Км 05.19 1 хв  05.20 7 г  54 хв 
Тагамлик 05.23 1 хв  05.24 7 г  58 хв 
Машівка 05.28 1 хв  05.29 8 г  3 хв 
Селещина 05.33 7 хв  05.40 8 г  8 хв 
18 Км 05.46 1 хв  05.47 8 г  21 хв 
Пашківка 05.47 1 хв  05.48 8 г  22 хв 
Минівка 05.56 1 хв  05.57 8 г  31 хв 
Портнівка 06.00 1 хв  06.01 8 г  35 хв 
Кашубівка 06.04 1 хв  06.05 8 г  39 хв 
Микільське 06.09 1 хв  06.10 8 г  44 хв 
Копили 06.16 1 хв  06.17 8 г  51 хв 
3 Км 06.20 1 хв  06.21 8 г  55 хв 
Пост Ворскла 06.24 1 хв  06.25 8 г  59 хв 
Полтава-Південна 06.30 9 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6659-6571 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31