У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6659-6571 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6659-6571 відправляється зі станції Лозова о 21.25 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6659-6571 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 21.25
Заводська 21.29 1 хв  21.30 4 хв 
Гражданський 21.36 1 хв  21.37 11 хв 
Мирна 21.41 1 хв  21.42 16 хв 
Страсний 21.45 1 хв  21.46 20 хв 
Пост 159 Км 21.50 1 хв  21.51 25 хв 
Орілька 22.01 1 хв  22.02 36 хв 
146 Км 22.08 1 хв  22.09 43 хв 
Кузьминівка 22.16 1 хв  22.17 51 хв 
136 Км 22.22 1 хв  22.23 57 хв 
133 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  1 хв 
Сахновщина 22.33 1 хв  22.34 1 г  8 хв 
122 Км 22.41 1 хв  22.42 1 г  16 хв 
119 Км 22.46 1 хв  22.47 1 г  21 хв 
119 Км 22.52 1 хв  22.53 1 г  27 хв 
Кегичівка 23.05 10 хв  23.15 1 г  40 хв 
102 Км 23.21 1 хв  23.22 1 г  56 хв 
Шляховий 23.26 1 хв  23.27 2 г  1 хв 
96 Км 23.30 1 хв  23.31 2 г  5 хв 
Балки 23.35 1 хв  23.36 2 г  10 хв 
Поштова 23.39 1 хв  23.40 2 г  14 хв 
Розжив'ївка 23.44 1 хв  23.45 2 г  19 хв 
Мир 23.49 1 хв  23.50 2 г  24 хв 
Красноград 23.57 4 г 12 хв  04.09 2 г  32 хв 
Федючкове 04.13 1 хв  04.14 6 г  48 хв 
Степний 04.18 1 хв  04.19 6 г  53 хв 
Куми 04.23 1 хв  04.24 6 г  58 хв 
Коржиха 04.28 1 хв  04.29 7 г  3 хв 
Котлярівка 04.34 1 хв  04.35 7 г  9 хв 
Ланна 04.40 1 хв  04.41 7 г  15 хв 
Орчик 04.52 1 хв  04.53 7 г  27 хв 
Карлівка 05.02 2 хв  05.04 7 г  37 хв 
Магістральна 05.09 1 хв  05.10 7 г  44 хв 
Сухий 05.17 1 хв  05.18 7 г  52 хв 
34 Км 05.23 1 хв  05.24 7 г  58 хв 
32 Км 05.29 1 хв  05.30 8 г  4 хв 
Тагамлик 05.34 1 хв  05.35 8 г  9 хв 
Машівка 05.41 1 хв  05.42 8 г  16 хв 
Селещина 05.47 9 хв  05.56 8 г  22 хв 
18 Км 06.02 1 хв  06.03 8 г  37 хв 
Пашківка 06.07 1 хв  06.08 8 г  42 хв 
Минівка 06.12 1 хв  06.13 8 г  47 хв 
Портнівка 06.16 1 хв  06.17 8 г  51 хв 
Кашубівка 06.20 1 хв  06.21 8 г  55 хв 
Микільське 06.25 1 хв  06.26 9 г 
Копили 06.32 1 хв  06.33 9 г  7 хв 
3 Км 06.36 1 хв  06.37 9 г  11 хв 
Пост Ворскла 06.39 1 хв  06.40 9 г  14 хв 
Полтава-Південна 06.45 9 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6659-6571 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930