У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6659-6571 Лозова — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Лозова - Полтава номер 6659-6571 відправляється зі станції Лозова о 21.25 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 06.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 47 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6659-6571 Лозова - Полтава пролягає по таким станціям як Страсний, Кузьминівка, 122 Км, 102 Км, Поштова, Федючкове, Котлярівка, Магістральна, Тагамлик, Пашківка, Микільське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 21.25
Заводська 21.29 1 хв  21.30 4 хв 
Гражданський 21.36 1 хв  21.37 11 хв 
Мирна 21.41 1 хв  21.42 16 хв 
Страсний 21.45 1 хв  21.46 20 хв 
Пост 159 Км 21.50 1 хв  21.51 25 хв 
Орілька 22.01 1 хв  22.02 36 хв 
146 Км 22.08 1 хв  22.09 43 хв 
Кузьминівка 22.16 1 хв  22.17 51 хв 
136 Км 22.22 1 хв  22.23 57 хв 
133 Км 22.26 1 хв  22.27 1 г  1 хв 
Сахновщина 22.33 1 хв  22.34 1 г  8 хв 
122 Км 22.41 1 хв  22.42 1 г  16 хв 
119 Км 22.46 1 хв  22.47 1 г  21 хв 
119 Км 22.52 1 хв  22.53 1 г  27 хв 
Кегичівка 23.05 1 хв  23.06 1 г  40 хв 
102 Км 23.12 1 хв  23.13 1 г  47 хв 
Шляховий 23.17 1 хв  23.18 1 г  52 хв 
96 Км 23.21 1 хв  23.22 1 г  56 хв 
Балки 23.26 1 хв  23.27 2 г  1 хв 
Поштова 23.30 1 хв  23.31 2 г  5 хв 
Розжив'ївка 23.35 1 хв  23.36 2 г  10 хв 
Мир 23.40 1 хв  23.41 2 г  15 хв 
Красноград 23.48 4 г 13 хв  04.01 2 г  23 хв 
Федючкове 04.04 1 хв  04.05 6 г  39 хв 
Степний 04.09 1 хв  04.10 6 г  44 хв 
Куми 04.13 1 хв  04.14 6 г  48 хв 
Коржиха 04.18 1 хв  04.19 6 г  53 хв 
Котлярівка 04.23 1 хв  04.24 6 г  58 хв 
Ланна 04.29 6 хв  04.35 7 г  4 хв 
Орчик 04.46 1 хв  04.47 7 г  21 хв 
Карлівка 04.56 2 хв  04.58 7 г  31 хв 
Магістральна 05.03 1 хв  05.04 7 г  38 хв 
Сухий 05.10 1 хв  05.11 7 г  45 хв 
34 Км 05.15 1 хв  05.16 7 г  50 хв 
32 Км 05.20 1 хв  05.21 7 г  55 хв 
Тагамлик 05.24 1 хв  05.25 7 г  59 хв 
Машівка 05.29 1 хв  05.30 8 г  4 хв 
Селещина 05.34 3 хв  05.37 8 г  9 хв 
18 Км 05.43 1 хв  05.44 8 г  18 хв 
Пашківка 05.48 1 хв  05.49 8 г  23 хв 
Минівка 05.53 1 хв  05.54 8 г  28 хв 
Портнівка 05.57 1 хв  05.58 8 г  32 хв 
Кашубівка 06.01 1 хв  06.02 8 г  36 хв 
Микільське 06.06 1 хв  06.07 8 г  41 хв 
Копили 06.13 1 хв  06.14 8 г  48 хв 
3 Км 06.17 1 хв  06.18 8 г  52 хв 
Пост Ворскла 06.21 1 хв  06.22 8 г  56 хв 
Полтава-Південна 06.27 9 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6659-6571 Лозова — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728