У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6669 Гракове — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6669 сполученням Гракове - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Гракове о 08.51 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 08.51
Пролісний 08.59 1 хв  09.00 8 хв 
Шевченкове-Південне 09.13 1 хв  09.14 22 хв 
Первомайське-Південне 09.21 1 хв  09.22 30 хв 
Гроза 09.31 1 хв  09.32 40 хв 
Старовірівка 09.41 1 хв  09.42 50 хв 
Прокопівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  3 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.08 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6669 Гракове — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031