У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6669 Гракове — Куп'янськ-Вузловий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6669 сполученням Гракове - Куп'янськ-Вузловий відправляється зі станції Гракове о 08.51 і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пролісний, Шевченкове-Південне, Первомайське-Південне, Гроза, Старовірівка, Прокопівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гракове 08.51
Пролісний 08.59 1 хв  09.00 8 хв 
Шевченкове-Південне 09.13 1 хв  09.14 22 хв 
Первомайське-Південне 09.21 1 хв  09.22 30 хв 
Гроза 09.31 1 хв  09.32 40 хв 
Старовірівка 09.41 1 хв  09.42 50 хв 
Прокопівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  3 хв 
Куп'янськ-Вузловий 10.08 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6669 Гракове — Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930