У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6670 Куп'янськ-Вузловий — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6670 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Гракове відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 07.05 і прибуває на станцію Гракове о 08.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прокопівка, Старовірівка, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 07.05
Прокопівка 07.18 1 хв  07.19 13 хв 
Старовірівка 07.31 1 хв  07.32 26 хв 
Гроза 07.42 1 хв  07.43 37 хв 
Первомайське-Південне 07.50 1 хв  07.51 45 хв 
Шевченкове-Південне 07.58 1 хв  07.59 53 хв 
Пролісний 08.12 1 хв  08.13 1 г  7 хв 
Гракове 08.21 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6670 Куп'янськ-Вузловий — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031