У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6670 Куп'янськ-Вузловий — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6670 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Гракове відправляється зі станції Куп'янськ-Вузловий о 07.05 і прибуває на станцію Гракове о 08.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Прокопівка, Старовірівка, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Куп'янськ-Вузловий 07.05
Прокопівка 07.18 1 хв  07.19 13 хв 
Старовірівка 07.31 1 хв  07.32 26 хв 
Гроза 07.42 1 хв  07.43 37 хв 
Первомайське-Південне 07.50 1 хв  07.51 45 хв 
Шевченкове-Південне 07.58 1 хв  07.59 53 хв 
Пролісний 08.12 1 хв  08.13 1 г  7 хв 
Гракове 08.21 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6670 Куп'янськ-Вузловий — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031