У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6671 Святошин — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Тетерів номер 6671 відправляється зі станції Святошин о 07.48 і прибуває на станцію Тетерів о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6671 Святошин - Тетерів пролягає по таким станціям як Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.48
Новобіличі 07.52 1 хв  07.53 4 хв 
Біличі 07.56 1 хв  07.57 8 хв 
Ірпінь 08.10 1 хв  08.11 22 хв 
Лісова Буча 08.16 2 хв  08.18 28 хв 
Буча 08.22 1 хв  08.23 34 хв 
Склозаводська 08.26 1 хв  08.27 38 хв 
Ворзель 08.30 1 хв  08.31 42 хв 
Кичеєве 08.33 1 хв  08.34 45 хв 
Немішаєве 08.37 1 хв  08.38 49 хв 
Клавдієве 08.44 1 хв  08.45 56 хв 
Макійчукове 08.49 1 хв  08.50 1 г  1 хв 
Бородянка 08.56 1 хв  08.57 1 г  8 хв 
Хутір Гай 09.01 1 хв  09.02 1 г  13 хв 
Загальці 09.05 1 хв  09.06 1 г  17 хв 
Спартак 09.11 1 хв  09.12 1 г  23 хв 
Піски 09.18 1 хв  09.19 1 г  30 хв 
Тетерів 09.26 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6671 Святошин — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930