У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6673 Борщагівка — Тетерів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Тетерів номер 6673 відправляється зі станції Борщагівка о 08.32 і прибуває на станцію Тетерів о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6673 Борщагівка - Тетерів пролягає по таким станціям як Святошин, Новобіличі, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Немішаєве, Клавдієве, Макійчукове, Бородянка, Хутір Гай, Загальці, Спартак, Піски.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 08.32
Святошин 08.37 3 хв  08.40 5 хв 
Новобіличі 08.44 1 хв  08.45 12 хв 
Біличі 08.48 1 хв  08.49 16 хв 
Ірпінь 08.56 1 хв  08.57 24 хв 
Лісова Буча 09.00 2 хв  09.02 28 хв 
Буча 09.05 1 хв  09.06 33 хв 
Склозаводська 09.08 1 хв  09.09 36 хв 
Ворзель 09.12 1 хв  09.13 40 хв 
Немішаєве 09.19 1 хв  09.20 47 хв 
Клавдієве 09.25 1 хв  09.26 53 хв 
Макійчукове 09.30 1 хв  09.31 58 хв 
Бородянка 09.36 1 хв  09.37 1 г  4 хв 
Хутір Гай 09.39 1 хв  09.40 1 г  7 хв 
Загальці 09.44 1 хв  09.45 1 г  12 хв 
Спартак 09.50 1 хв  09.51 1 г  18 хв 
Піски 09.58 1 хв  09.59 1 г  26 хв 
Тетерів 10.04 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6673 Борщагівка — Тетерів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728