У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6675 Борщагівка — Клавдієве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Борщагівка - Клавдієве номер 6675 відправляється зі станції Борщагівка о 15.32 і прибуває на станцію Клавдієве о 16.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6675 Борщагівка - Клавдієве пролягає по таким станціям як Святошин, Біличі, Ірпінь, Лісова Буча, Буча, Склозаводська, Ворзель, Кичеєве, Немішаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщагівка 15.32
Святошин 15.38 14 хв  15.52 6 хв 
Біличі 15.59 1 хв  16.00 27 хв 
Ірпінь 16.10 1 хв  16.11 38 хв 
Лісова Буча 16.15 3 хв  16.18 43 хв 
Буча 16.20 1 хв  16.21 48 хв 
Склозаводська 16.23 1 хв  16.24 51 хв 
Ворзель 16.27 1 хв  16.28 55 хв 
Кичеєве 16.29 1 хв  16.30 57 хв 
Немішаєве 16.34 1 хв  16.35 1 г  2 хв 
Клавдієве 16.41 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6675 Борщагівка — Клавдієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031