У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6675 Харків-Пас. — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6675 сполученням Харків-Пас. - Красноград відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.48 і прибуває на станцію Красноград о 15.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Мерефа, Ордівка, Водолага, Кварцевий, Власівка, Широкий, Берестовеньки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.48
Покотилівка 13.03 1 хв  13.04 15 хв 
Мерефа 13.22 1 хв  13.23 34 хв 
Ордівка 13.37 1 хв  13.38 49 хв 
Водолага 13.49 1 хв  13.50 1 г  1 хв 
Кварцевий 13.56 1 хв  13.57 1 г  8 хв 
Власівка 14.19 1 хв  14.20 1 г  31 хв 
Широкий 14.30 1 хв  14.31 1 г  42 хв 
Берестовеньки 14.43 1 хв  14.44 1 г  55 хв 
Красноград 15.08 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6675 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031