У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6678 Зачепилівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Зачепилівка - Харків номер 6678 відправляється зі станції Зачепилівка о 06.05 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6678 Зачепилівка - Харків пролягає по таким станціям як 94 км, 92 Км, Леб'яже, Красноград, Нововербівка, Берестовеньки, Власівка, Караван, Сосонівка, Кварцевий, Водолага, Ордівка, Мерефа, Покотилівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зачепилівка 06.05
94 км 06.13 2 хв  06.15 8 хв 
92 Км 06.19 2 хв  06.21 14 хв 
Леб'яже 06.28 2 хв  06.30 23 хв 
Красноград 06.44 32 хв  07.16 39 хв 
Нововербівка 07.29 1 хв  07.30 1 г  24 хв 
Берестовеньки 07.41 2 хв  07.43 1 г  36 хв 
Власівка 07.58 2 хв  08.00 1 г  53 хв 
Караван 08.09 2 хв  08.11 2 г  4 хв 
Сосонівка 08.15 1 хв  08.16 2 г  10 хв 
Кварцевий 08.20 2 хв  08.22 2 г  15 хв 
Водолага 08.27 3 хв  08.30 2 г  22 хв 
Ордівка 08.40 2 хв  08.42 2 г  35 хв 
Мерефа 08.52 3 хв  08.55 2 г  47 хв 
Покотилівка 09.11 2 хв  09.13 3 г  6 хв 
Харків-Пас. 09.29 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6678 Зачепилівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28