У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6680 Ізюм — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6680 сполученням Ізюм - Харків-Пас. відправляється зі станції Ізюм о 15.33 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Циганська, Закомельська, Савинці, Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 15.33
Пимонівка 15.39 1 хв  15.40 6 хв 
Федорівка 15.48 1 хв  15.49 15 хв 
Циганська 15.54 1 хв  15.55 21 хв 
360 Км 15.59 1 хв  16.00 26 хв 
Діброва 16.04 1 хв  16.05 31 хв 
Закомельська 16.12 1 хв  16.13 39 хв 
Бабариківська 16.19 1 хв  16.20 46 хв 
Маяк 16.23 1 хв  16.24 50 хв 
Савинці 16.29 3 хв  16.32 56 хв 
Лісова 16.35 1 хв  16.36 1 г  2 хв 
Братське Озеро 16.42 1 хв  16.43 1 г  9 хв 
Балаклія 16.50 1 хв  16.51 1 г  17 хв 
Вербівка 16.56 1 хв  16.57 1 г  23 хв 
Янківський 17.01 1 хв  17.02 1 г  28 хв 
Сезонна 17.05 1 хв  17.06 1 г  32 хв 
Жовтнева 17.09 1 хв  17.10 1 г  36 хв 
Шебелинка 17.16 1 хв  17.17 1 г  43 хв 
Андріївка 17.20 1 хв  17.21 1 г  47 хв 
Донець 17.26 1 хв  17.27 1 г  53 хв 
Слобожанська 17.30 1 хв  17.31 1 г  57 хв 
Занки 17.37 1 хв  17.38 2 г  4 хв 
Будинок Відпочинку 17.42 1 хв  17.43 2 г  9 хв 
Геніївка 17.46 1 хв  17.47 2 г  13 хв 
Зидьки 17.49 1 хв  17.50 2 г  16 хв 
Зміїв 17.56 1 хв  17.57 2 г  23 хв 
Левківка 18.02 1 хв  18.03 2 г  29 хв 
Дружний 18.06 1 хв  18.07 2 г  33 хв 
Аксютівка 18.09 1 хв  18.10 2 г  36 хв 
Звидки 18.14 1 хв  18.15 2 г  41 хв 
Борівська-Південна 18.18 1 хв  18.19 2 г  45 хв 
Васищеве 18.22 1 хв  18.23 2 г  49 хв 
Жихор 18.27 1 хв  18.28 2 г  54 хв 
Удянська 18.31 1 хв  18.32 2 г  58 хв 
Безлюдівка 18.36 1 хв  18.37 3 г  3 хв 
Передвузлова 18.44 1 хв  18.45 3 г  11 хв 
Основа 18.49 1 хв  18.50 3 г  16 хв 
Новоселівка 18.58 1 хв  18.59 3 г  25 хв 
Харків-Пас. 19.04 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6680 Ізюм — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728