У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Гадяч Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Гадяч номер 6684-6683 відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Гадяч о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684-6683 Кременчук - Гадяч пролягає по таким станціям як 287 Км, Терешківка, Рублівка, Глобине, 232 Км, Хорол, 185 Км, 160 Км, Бодаква, Венеславівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.09 1 хв  08.10 5 хв 
289 Км 08.13 1 хв  08.14 9 хв 
287 Км 08.18 1 хв  08.19 14 хв 
Рокитне 08.24 1 хв  08.25 20 хв 
Кагамлицька 08.31 1 хв  08.32 27 хв 
Терешківка 08.42 1 хв  08.43 38 хв 
Мазурівка 08.50 1 хв  08.51 46 хв 
272 Км 08.57 1 хв  08.58 53 хв 
Рублівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  1 хв 
Устинівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  13 хв 
Черевані 09.24 1 хв  09.25 1 г  20 хв 
Глобине 09.30 2 хв  09.32 1 г  26 хв 
Вербки 09.42 1 хв  09.43 1 г  38 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  53 хв 
Веселий Поділ 10.05 1 хв  10.06 2 г  1 хв 
Петрівка 10.19 1 хв  10.20 2 г  15 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.43 1 хв  10.44 2 г  39 хв 
Шишаки 10.50 2 хв  10.52 2 г  46 хв 
185 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  55 хв 
Ромодан 11.12 3 хв  11.15 3 г  8 хв 
Дубровський кінний завод 11.27 1 хв  11.28 3 г  23 хв 
160 Км 11.34 1 хв  11.35 3 г  30 хв 
Сенча 11.46 1 хв  11.47 3 г  42 хв 
146 Км 11.54 1 хв  11.55 3 г  50 хв 
Бодаква 12.03 1 хв  12.04 3 г  59 хв 
Лохвиця 12.14 2 хв  12.16 4 г  10 хв 
Коновалове 12.36 1 хв  12.37 4 г  32 хв 
Венеславівка 12.52 2 хв  12.54 4 г  48 хв 
Осняги 13.06 1 хв  13.07 5 г  2 хв 
40 Км 13.17 1 хв  13.17 5 г  13 хв 
Гадяч 13.20 5 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28