У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Гадяч Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Гадяч номер 6684-6683 відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Гадяч о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684-6683 Кременчук - Гадяч пролягає по таким станціям як 287 Км, 7 Км, 272 Км, Черевані, 235 Км, Петрівка, Шишаки, Дубровський кінний завод, 146 Км, 9 Км, Осняги.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Поїзд №6683/6684 сполученням Кременчук - Гадяч ім. Сергієнко М.І. - Кременчук курсуватиме по п'ятницям, суботам, неділям, вихідним та святковим дням

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.08 1 хв  08.09 4 хв 
289 Км 08.14 1 хв  08.15 10 хв 
287 Км 08.19 1 хв  08.20 15 хв 
Рокитне 08.26 1 хв  08.27 22 хв 
Кагамлицька 08.34 1 хв  08.35 30 хв 
7 Км 08.40 1 хв  08.41 36 хв 
Терешківка 08.44 1 хв  08.45 40 хв 
Мазурівка 08.52 1 хв  08.53 48 хв 
272 Км 09.00 1 хв  09.01 56 хв 
Рублівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  2 хв 
Устинівка 09.18 1 хв  09.19 1 г  14 хв 
Черевані 09.25 1 хв  09.26 1 г  21 хв 
Глобине 09.31 2 хв  09.33 1 г  27 хв 
Вербки 09.43 1 хв  09.44 1 г  39 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  54 хв 
Веселий Поділ 10.06 1 хв  10.07 2 г  2 хв 
Петрівка 10.20 1 хв  10.21 2 г  16 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.44 1 хв  10.45 2 г  40 хв 
Шишаки 10.52 2 хв  10.54 2 г  48 хв 
185 Км 11.01 1 хв  11.02 2 г  57 хв 
Ромодан 11.12 3 хв  11.15 3 г  8 хв 
Дубровський кінний завод 11.29 1 хв  11.30 3 г  25 хв 
160 Км 11.35 2 хв  11.37 3 г  31 хв 
Сенча 11.46 1 хв  11.47 3 г  42 хв 
146 Км 11.56 1 хв  11.57 3 г  52 хв 
Бодаква 12.03 1 хв  12.04 3 г  59 хв 
Лохвиця 12.14 2 хв  12.16 4 г  10 хв 
9 Км 12.28 1 хв  12.29 4 г  24 хв 
Коновалове 12.36 1 хв  12.37 4 г  32 хв 
Венеславівка 12.52 2 хв  12.54 4 г  48 хв 
Осняги 13.06 1 хв  13.07 5 г  2 хв 
Гадяч 13.20 5 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930