У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Гадяч Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Кременчук - Гадяч відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Гадяч о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 287 Км, Терешківка, Рублівка, Глобине, 232 Км, Хорол, 185 Км, 160 Км, Бодаква, Венеславівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.09 1 хв  08.10 5 хв 
289 Км 08.13 1 хв  08.14 9 хв 
287 Км 08.18 1 хв  08.19 14 хв 
Рокитне 08.24 1 хв  08.25 20 хв 
Кагамлицька 08.31 1 хв  08.32 27 хв 
Терешківка 08.42 1 хв  08.43 38 хв 
Мазурівка 08.50 1 хв  08.51 46 хв 
272 Км 08.57 1 хв  08.58 53 хв 
Рублівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  1 хв 
Устинівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  13 хв 
Черевані 09.24 1 хв  09.25 1 г  20 хв 
Глобине 09.30 2 хв  09.32 1 г  26 хв 
Вербки 09.42 1 хв  09.43 1 г  38 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  53 хв 
Веселий Поділ 10.05 1 хв  10.06 2 г  1 хв 
Петрівка 10.19 1 хв  10.20 2 г  15 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.43 1 хв  10.44 2 г  39 хв 
Шишаки 10.50 2 хв  10.52 2 г  46 хв 
185 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  55 хв 
Ромодан 11.12 3 хв  11.15 3 г  8 хв 
Дубровський кінний завод 11.27 1 хв  11.28 3 г  23 хв 
160 Км 11.34 1 хв  11.35 3 г  30 хв 
Сенча 11.46 1 хв  11.47 3 г  42 хв 
146 Км 11.54 1 хв  11.55 3 г  50 хв 
Бодаква 12.03 1 хв  12.04 3 г  59 хв 
Лохвиця 12.14 2 хв  12.16 4 г  10 хв 
Коновалове 12.36 1 хв  12.37 4 г  32 хв 
Венеславівка 12.52 2 хв  12.54 4 г  48 хв 
Осняги 13.06 1 хв  13.07 5 г  2 хв 
40 Км 13.17 1 хв  13.17 5 г  13 хв 
Гадяч 13.20 5 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031