У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Кременчук - Ромодан відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Ромодан о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 289 Км, Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.09 1 хв  08.10 5 хв 
289 Км 08.13 1 хв  08.14 9 хв 
287 Км 08.18 1 хв  08.19 14 хв 
Рокитне 08.24 1 хв  08.25 20 хв 
Кагамлицька 08.31 1 хв  08.32 27 хв 
Терешківка 08.42 1 хв  08.43 38 хв 
Мазурівка 08.50 1 хв  08.51 46 хв 
272 Км 08.57 1 хв  08.58 53 хв 
Рублівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  1 хв 
Устинівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  13 хв 
Черевані 09.24 1 хв  09.25 1 г  20 хв 
Глобине 09.30 2 хв  09.32 1 г  26 хв 
Вербки 09.42 1 хв  09.43 1 г  38 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  53 хв 
Веселий Поділ 10.05 1 хв  10.06 2 г  1 хв 
Петрівка 10.19 1 хв  10.20 2 г  15 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.43 1 хв  10.44 2 г  39 хв 
Шишаки 10.50 2 хв  10.52 2 г  46 хв 
185 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  55 хв 
Ромодан 11.12 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930