У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6684-6683 сполученням Кременчук - Ромодан відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Ромодан о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 289 Км, Рокитне, Терешківка, 272 Км, Устинівка, Глобине, 235 Км, Веселий Поділ, Хорол, Шишаки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.09 1 хв  08.10 5 хв 
289 Км 08.13 1 хв  08.14 9 хв 
287 Км 08.18 1 хв  08.19 14 хв 
Рокитне 08.24 1 хв  08.25 20 хв 
Кагамлицька 08.31 1 хв  08.32 27 хв 
Терешківка 08.42 1 хв  08.43 38 хв 
Мазурівка 08.50 1 хв  08.51 46 хв 
272 Км 08.57 1 хв  08.58 53 хв 
Рублівка 09.05 1 хв  09.06 1 г  1 хв 
Устинівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  13 хв 
Черевані 09.24 1 хв  09.25 1 г  20 хв 
Глобине 09.30 2 хв  09.32 1 г  26 хв 
Вербки 09.42 1 хв  09.43 1 г  38 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.57 1 хв  09.58 1 г  53 хв 
Веселий Поділ 10.05 1 хв  10.06 2 г  1 хв 
Петрівка 10.19 1 хв  10.20 2 г  15 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.43 1 хв  10.44 2 г  39 хв 
Шишаки 10.50 2 хв  10.52 2 г  46 хв 
185 Км 10.59 1 хв  11.00 2 г  55 хв 
Ромодан 11.12 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031