У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6684-6683 Кременчук — Ромодан Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кременчук - Ромодан номер 6684-6683 відправляється зі станції Кременчук о 08.04 і прибуває на станцію Ромодан о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6684-6683 Кременчук - Ромодан пролягає по таким станціям як 289 Км, Рокитне, 7 Км, Мазурівка, Рублівка, Черевані, Вербки, 232 Км, Петрівка, 196 Км, 185 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 08.04
Череднички 08.08 1 хв  08.09 4 хв 
289 Км 08.14 1 хв  08.15 10 хв 
287 Км 08.19 1 хв  08.20 15 хв 
Рокитне 08.26 1 хв  08.27 22 хв 
Кагамлицька 08.34 1 хв  08.35 30 хв 
7 Км 08.40 1 хв  08.41 36 хв 
Терешківка 08.44 1 хв  08.45 40 хв 
Мазурівка 08.52 1 хв  08.53 48 хв 
272 Км 09.00 1 хв  09.01 56 хв 
Рублівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  2 хв 
Устинівка 09.18 1 хв  09.19 1 г  14 хв 
Черевані 09.25 1 хв  09.26 1 г  21 хв 
Глобине 09.31 2 хв  09.33 1 г  27 хв 
Вербки 09.43 1 хв  09.44 1 г  39 хв 
235 Км 09.50 1 хв  09.51 1 г  46 хв 
232 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  54 хв 
Веселий Поділ 10.06 1 хв  10.07 2 г  2 хв 
Петрівка 10.20 1 хв  10.21 2 г  16 хв 
Хорол 10.32 1 хв  10.33 2 г  28 хв 
196 Км 10.44 1 хв  10.45 2 г  40 хв 
Шишаки 10.52 2 хв  10.54 2 г  48 хв 
185 Км 11.01 1 хв  11.02 2 г  57 хв 
Ромодан 11.12 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6684-6683 Кременчук — Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031