У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Кременчук номер 6688 відправляється зі станції Ромодан о 04.10 і прибуває на станцію Кременчук о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6688 Ромодан - Кременчук пролягає по таким станціям як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, 281 Км, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.10
185 Км 04.15 1 хв  04.16 5 хв 
Шишаки 04.18 1 хв  04.19 8 хв 
196 Км 04.26 1 хв  04.27 16 хв 
Хорол 04.44 1 хв  04.45 34 хв 
Петрівка 04.55 1 хв  04.56 45 хв 
Веселий Поділ 05.10 1 хв  05.11 1 г 
232 Км 05.20 1 хв  05.21 1 г  10 хв 
235 Км 05.28 1 хв  05.29 1 г  18 хв 
Вербки 05.36 1 хв  05.37 1 г  26 хв 
Глобине 05.48 1 хв  05.49 1 г  38 хв 
Черевані 05.55 1 хв  05.56 1 г  45 хв 
Устинівка 06.03 1 хв  06.04 1 г  53 хв 
Рублівка 06.15 1 хв  06.16 2 г  5 хв 
272 Км 06.22 1 хв  06.23 2 г  12 хв 
Мазурівка 06.29 1 хв  06.30 2 г  19 хв 
281 Км 06.38 1 хв  06.39 2 г  28 хв 
283 Км 06.46 1 хв  06.47 2 г  36 хв 
Рокитне 06.56 1 хв  06.57 2 г  46 хв 
287 Км 07.03 1 хв  07.04 2 г  53 хв 
289 Км 07.09 1 хв  07.10 2 г  59 хв 
Череднички 07.14 1 хв  07.15 3 г  4 хв 
Кременчук 07.20 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6688 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728