У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6688 Ромодан — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6688 сполученням Ромодан - Кременчук відправляється зі станції Ромодан о 04.05 і прибуває на станцію Кременчук о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Шишаки, Хорол, Веселий Поділ, 235 Км, Глобине, Устинівка, 272 Км, Терешківка, Рокитне, 289 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 04.05
185 Км 04.14 1 хв  04.15 9 хв 
Шишаки 04.22 1 хв  04.23 17 хв 
196 Км 04.29 1 хв  04.30 24 хв 
Хорол 04.40 1 хв  04.41 35 хв 
Петрівка 04.52 1 хв  04.53 47 хв 
Веселий Поділ 05.07 2 хв  05.09 1 г  2 хв 
232 Км 05.17 1 хв  05.18 1 г  12 хв 
235 Км 05.25 1 хв  05.26 1 г  20 хв 
Вербки 05.33 1 хв  05.34 1 г  28 хв 
Глобине 05.45 2 хв  05.47 1 г  40 хв 
Черевані 05.53 1 хв  05.54 1 г  48 хв 
Устинівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  55 хв 
Рублівка 06.12 1 хв  06.13 2 г  7 хв 
272 Км 06.19 1 хв  06.20 2 г  14 хв 
Мазурівка 06.26 1 хв  06.27 2 г  21 хв 
Терешківка 06.34 1 хв  06.35 2 г  29 хв 
Кагамлицька 06.45 1 хв  06.46 2 г  40 хв 
Рокитне 06.52 1 хв  06.53 2 г  47 хв 
287 Км 06.59 1 хв  07.00 2 г  54 хв 
289 Км 07.04 1 хв  07.05 2 г  59 хв 
Череднички 07.09 1 хв  07.10 3 г  4 хв 
Кременчук 07.15 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6688 Ромодан — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031