У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6689 Харків — Красноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Красноград номер 6689 відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.05 і прибуває на станцію Красноград о 14.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6689 Харків - Красноград пролягає по таким станціям як Липовий Гай, Покотилівка, Високий, Південний, Артемівка, Утківка, Ордівка, Водолага, Сосонівка, Станиця, Широкий, Берестовеньки, Нововербівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

29,30.11 №6689 Харків-Пас – Красноград відпавити з Харків Пас 11.31(замість 12.05) зміненим маршрутом Харків Пас-Залютине- Куряж- рзд 10 км-Буди(12.30-12.31)-Комарівка(12.37-12.38)- Артемівка(12.41- 12.42)Мерефа(12.47-12.49),далі згідно діючого розкладу.На дільниці Харків-Пас – Мерефа відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.05
Новоселівка 12.10 1 хв  12.11 5 хв 
Липовий Гай 12.15 2 хв  12.17 10 хв 
Карачівка 12.19 1 хв  12.20 14 хв 
Покотилівка 12.23 1 хв  12.24 18 хв 
Науковий 12.26 1 хв  12.27 21 хв 
Високий 12.29 1 хв  12.30 24 хв 
Зелений Гай 12.32 1 хв  12.33 27 хв 
Південний 12.35 1 хв  12.36 30 хв 
Комарівка 12.38 1 хв  12.39 33 хв 
Артемівка 12.42 1 хв  12.43 37 хв 
Мерефа 12.47 2 хв  12.49 42 хв 
Утківка 12.56 1 хв  12.57 51 хв 
8 Км 13.02 1 хв  13.03 57 хв 
Ордівка 13.06 1 хв  13.07 1 г  1 хв 
Джгун 13.12 1 хв  13.13 1 г  7 хв 
Водолага 13.20 4 хв  13.24 1 г  15 хв 
Кварцевий 13.30 1 хв  13.31 1 г  25 хв 
Сосонівка 13.36 1 хв  13.37 1 г  31 хв 
Караван 13.42 3 хв  13.45 1 г  37 хв 
Станиця 13.50 1 хв  13.51 1 г  45 хв 
Власівка 13.58 1 хв  13.59 1 г  53 хв 
Широкий 14.08 1 хв  14.09 2 г  3 хв 
53 Км 14.15 1 хв  14.16 2 г  10 хв 
Берестовеньки 14.21 1 хв  14.22 2 г  16 хв 
61 Км 14.28 1 хв  14.29 2 г  23 хв 
Нововербівка 14.32 1 хв  14.33 2 г  27 хв 
Красноград 14.47 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6689 Харків-Пас. — Красноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031