У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6692 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6692 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 14.13 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Зелений Гай, Науковий, Карачівка, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 14.13
Нововербівка 14.26 1 хв  14.27 13 хв 
61 Км 14.30 1 хв  14.31 17 хв 
Берестовеньки 14.38 6 хв  14.44 25 хв 
53 Км 14.50 1 хв  14.51 37 хв 
Широкий 14.58 1 хв  14.59 45 хв 
Власівка 15.10 1 хв  15.11 57 хв 
Станиця 15.18 1 хв  15.19 1 г  5 хв 
Караван 15.24 2 хв  15.26 1 г  11 хв 
Сосонівка 15.30 1 хв  15.31 1 г  17 хв 
Кварцевий 15.35 1 хв  15.36 1 г  22 хв 
Водолага 15.42 1 хв  15.43 1 г  29 хв 
Джгун 15.50 1 хв  15.51 1 г  37 хв 
Ордівка 15.56 1 хв  15.57 1 г  43 хв 
8 Км 16.00 1 хв  16.01 1 г  47 хв 
Утківка 16.06 1 хв  16.07 1 г  53 хв 
Мерефа 16.13 1 хв  16.14 2 г 
Артемівка 16.18 1 хв  16.19 2 г  5 хв 
Комарівка 16.22 1 хв  16.23 2 г  9 хв 
Південний 16.25 1 хв  16.26 2 г  12 хв 
Зелений Гай 16.28 1 хв  16.29 2 г  15 хв 
Високий 16.31 1 хв  16.32 2 г  18 хв 
Науковий 16.35 1 хв  16.36 2 г  22 хв 
Покотилівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  26 хв 
Карачівка 16.43 1 хв  16.44 2 г  30 хв 
Липовий Гай 16.47 1 хв  16.48 2 г  34 хв 
Новоселівка 16.53 1 хв  16.54 2 г  40 хв 
Харків-Пас. 16.59 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6692 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031