У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6696 Красноград — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6696 сполученням Красноград - Харків-Пас. відправляється зі станції Красноград о 18.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 61 Км, 53 Км, Власівка, Караван, Кварцевий, Джгун, 8 Км, Мерефа, Комарівка, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красноград 18.41
Нововербівка 18.54 1 хв  18.55 13 хв 
61 Км 18.59 1 хв  19.00 18 хв 
Берестовеньки 19.07 1 хв  19.08 26 хв 
53 Км 19.14 1 хв  19.15 33 хв 
Широкий 19.22 2 хв  19.24 41 хв 
Власівка 19.34 1 хв  19.35 53 хв 
Станиця 19.42 1 хв  19.43 1 г  1 хв 
Караван 19.48 1 хв  19.49 1 г  7 хв 
Сосонівка 19.53 1 хв  19.54 1 г  12 хв 
Кварцевий 19.58 2 хв  20.00 1 г  17 хв 
Водолага 20.07 1 хв  20.08 1 г  26 хв 
Джгун 20.15 1 хв  20.16 1 г  34 хв 
Ордівка 20.21 1 хв  20.22 1 г  40 хв 
8 Км 20.26 1 хв  20.27 1 г  45 хв 
Утківка 20.32 1 хв  20.33 1 г  51 хв 
Мерефа 20.39 1 хв  20.40 1 г  58 хв 
Артемівка 20.44 1 хв  20.45 2 г  3 хв 
Комарівка 20.49 1 хв  20.50 2 г  8 хв 
Високий 20.58 1 хв  20.59 2 г  17 хв 
Покотилівка 21.06 1 хв  21.07 2 г  25 хв 
Карачівка 21.10 1 хв  21.11 2 г  29 хв 
Липовий Гай 21.14 1 хв  21.15 2 г  33 хв 
Новоселівка 21.20 1 хв  21.21 2 г  39 хв 
Харків-Пас. 21.26 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6696 Красноград — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031