У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Апостолове — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6701 сполученням Апостолове - Херсон відправляється зі станції Апостолове о 13.58 і прибуває на станцію Херсон о 17.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Високопілля, Старосілля, Біла Криниця, Березнегувате, Новопавлівка, Євгенівка, Дружба, Зрошувальна, Строковий, Херсон-Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 13.58
Дубки 14.11 2 хв  14.13 13 хв 
Високопілля 14.26 2 хв  14.28 28 хв 
Блакитне 14.41 2 хв  14.43 43 хв 
Старосілля 14.49 1 хв  14.50 51 хв 
Новодмитрівський 14.55 2 хв  14.57 57 хв 
Біла Криниця 15.09 2 хв  15.11 1 г  11 хв 
Лепетиха 15.26 2 хв  15.28 1 г  28 хв 
Березнегувате 15.37 2 хв  15.39 1 г  39 хв 
Калініндорф 15.53 2 хв  15.55 1 г  55 хв 
Новопавлівка 16.02 1 хв  16.03 2 г  4 хв 
Туркули 16.09 5 хв  16.14 2 г  11 хв 
Євгенівка 16.21 2 хв  16.23 2 г  23 хв 
Снігурівка 16.31 2 хв  16.33 2 г  33 хв 
Дружба 16.39 1 хв  16.40 2 г  41 хв 
Галаганівка 16.46 2 хв  16.48 2 г  48 хв 
Зрошувальна 16.59 2 хв  17.01 3 г  1 хв 
Сонячна 17.11 2 хв  17.13 3 г  13 хв 
Строковий 17.17 2 хв  17.19 3 г  19 хв 
Текстильна 17.25 2 хв  17.27 3 г  27 хв 
Херсон-Східний 17.35 2 хв  17.37 3 г  37 хв 
Херсон 17.49 3 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6701 Апостолове — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031