У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Апостолове — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Апостолове - Херсон номер 6701 відправляється зі станції Апостолове о 14.00 і прибуває на станцію Херсон о 17.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6701 Апостолове - Херсон пролягає по таким станціям як Високопілля, Старосілля, Біла Криниця, Березнегувате, Новопавлівка, Євгенівка, Галаганівка, Сонячна, Херсон-Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 14.00
Дубки 14.14 2 хв  14.16 14 хв 
Високопілля 14.29 2 хв  14.31 29 хв 
Блакитне 14.44 2 хв  14.46 44 хв 
Старосілля 14.53 2 хв  14.55 53 хв 
Новодмитрівський 15.01 2 хв  15.03 1 г  1 хв 
Біла Криниця 15.15 2 хв  15.17 1 г  15 хв 
Лепетиха 15.32 2 хв  15.34 1 г  32 хв 
Березнегувате 15.44 2 хв  15.46 1 г  44 хв 
Калініндорф 16.00 2 хв  16.02 2 г 
Новопавлівка 16.09 2 хв  16.11 2 г  9 хв 
Туркули 16.20 5 хв  16.25 2 г  20 хв 
Євгенівка 16.32 2 хв  16.34 2 г  32 хв 
Снігурівка 16.42 2 хв  16.44 2 г  42 хв 
Галаганівка 16.56 2 хв  16.58 2 г  56 хв 
Зрошувальна 17.07 2 хв  17.09 3 г  7 хв 
Сонячна 17.18 2 хв  17.20 3 г  18 хв 
Текстильна 17.33 1 хв  17.34 3 г  33 хв 
Херсон-Східний 17.41 2 хв  17.43 3 г  41 хв 
Херсон 17.53 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6701 Апостолове — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28