У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6701 Микитівка — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Микитівка - Дебальцеве номер 6701 відправляється зі станції Микитівка о 06.02 і прибуває на станцію Дебальцеве о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6701 Микитівка - Дебальцеве пролягає по таким станціям як Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Микитівка 06.02
Горлівка 06.17 17 хв  06.34 15 хв 
6 Км 06.38 1 хв  06.39 36 хв 
Байрак 06.47 1 хв  06.48 45 хв 
15 Км 06.57 1 хв  06.58 55 хв 
Вуглегірськ 07.05 1 хв  07.06 1 г  3 хв 
1067 Км 07.10 1 хв  07.11 1 г  8 хв 
Булавин 07.18 1 хв  07.19 1 г  16 хв 
Абрикосовий 07.22 1 хв  07.23 1 г  20 хв 
Дебальцеве 07.30 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6701 Микитівка — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031