У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702 Дебальцеве — Микитівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Микитівка номер 6702 відправляється зі станції Дебальцеве о 18.00 і прибуває на станцію Микитівка о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6702 Дебальцеве - Микитівка пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 18.00
Абрикосовий 18.04 1 хв  18.05 4 хв 
Булавин 18.11 1 хв  18.12 11 хв 
1067 Км 18.17 1 хв  18.18 17 хв 
Вуглегірськ 18.25 1 хв  18.26 25 хв 
15 Км 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Байрак 18.43 1 хв  18.44 43 хв 
6 Км 18.52 1 хв  18.53 52 хв 
Горлівка 18.58 32 хв  19.30 58 хв 
Микитівка 19.45 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6702 Дебальцеве — Микитівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930