У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6702 Херсон — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6702 сполученням Херсон - Апостолове відправляється зі станції Херсон о 08.50 і прибуває на станцію Апостолове о 13.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Текстильна, Сонячна, Галаганівка, Снігурівка, Туркули, Калініндорф, Лепетиха, Новодмитрівський, Блакитне, Дубки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-11-11 по 2020-12-12: З 09/11 до відміни прослідують через ст.Калініндорф, ст.Березнегувате, рзд.Лепетиха, ст.Біла Криниця, рзд.Новодмитрівський з.п.Старопілля без посадки пасажирів.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.50
Херсон-Східний 09.00 2 хв  09.02 10 хв 
Текстильна 09.08 1 хв  09.09 18 хв 
Строковий 09.16 2 хв  09.18 26 хв 
Сонячна 09.22 1 хв  09.23 32 хв 
Зрошувальна 09.31 2 хв  09.33 41 хв 
Галаганівка 09.41 2 хв  09.43 51 хв 
Дружба 09.49 1 хв  09.50 59 хв 
Снігурівка 09.57 2 хв  09.59 1 г  7 хв 
Євгенівка 10.07 2 хв  10.09 1 г  17 хв 
Туркули 10.15 6 хв  10.21 1 г  25 хв 
Новопавлівка 10.27 2 хв  10.29 1 г  37 хв 
Калініндорф 10.35 7 хв  10.42 1 г  45 хв 
Березнегувате 10.57 6 хв  11.03 2 г  7 хв 
Лепетиха 11.16 2 хв  11.18 2 г  26 хв 
Біла Криниця 11.33 8 хв  11.41 2 г  43 хв 
Новодмитрівський 11.57 11 хв  12.08 3 г  7 хв 
Старосілля 12.16 2 хв  12.18 3 г  26 хв 
Блакитне 12.25 2 хв  12.27 3 г  35 хв 
Високопілля 12.41 2 хв  12.43 3 г  51 хв 
Дубки 12.57 2 хв  12.59 4 г  7 хв 
Апостолове 13.15 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6702 Херсон — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031