У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Снігурівка — Херсон Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6703 сполученням Снігурівка - Херсон відправляється зі станції Снігурівка о 22.17 і прибуває на станцію Херсон о 23.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Галаганівка, Зрошувальна, Сонячна, Строковий, Текстильна, Херсон-Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Снігурівка 22.17
Галаганівка 22.32 6 хв  22.38 15 хв 
Зрошувальна 22.49 1 хв  22.50 32 хв 
Сонячна 23.00 1 хв  23.01 43 хв 
Строковий 23.05 1 хв  23.06 48 хв 
Текстильна 23.12 2 хв  23.14 55 хв 
Херсон-Східний 23.22 10 хв  23.32 1 г  5 хв 
Херсон 23.44 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6703 Снігурівка — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930