У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Терещенська — Новгород-Сіверський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Терещенська - Новгород-Сіверський номер 6703 відправляється зі станції Терещенська о 17.00 і прибуває на станцію Новгород-Сіверський о 18.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6703 Терещенська - Новгород-Сіверський пролягає по таким станціям як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 17.00
Осота 17.06 1 хв  17.07 6 хв 
Бригадний 17.10 1 хв  17.11 10 хв 
Шостка 17.20 2 хв  17.22 20 хв 
Хіміків 17.26 1 хв  17.27 26 хв 
Богданка 17.34 1 хв  17.35 34 хв 
Богданівка 17.43 1 хв  17.44 43 хв 
Пирогівка 17.51 1 хв  17.52 51 хв 
31 Км 17.58 1 хв  17.59 58 хв 
Юхнове 18.05 1 хв  18.06 1 г  5 хв 
Новгород-Сіверський 18.20 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6703 Терещенська — Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031