У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Терещенська — Новгород-Сіверський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Терещенська - Новгород-Сіверський номер 6703 відправляється зі станції Терещенська о 10.50 і прибуває на станцію Новгород-Сіверський о 12.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6703 Терещенська - Новгород-Сіверський пролягає по таким станціям як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 10.50
Осота 10.56 1 хв  10.57 6 хв 
Бригадний 11.00 1 хв  11.01 10 хв 
Шостка 11.11 35 хв  11.46 21 хв 
Хіміків 11.50 1 хв  11.51 1 г 
Богданка 11.58 1 хв  11.59 1 г  8 хв 
Богданівка 12.07 1 хв  12.08 1 г  17 хв 
Пирогівка 12.15 1 хв  12.16 1 г  25 хв 
31 Км 12.22 1 хв  12.23 1 г  32 хв 
Юхнове 12.29 1 хв  12.30 1 г  39 хв 
Новгород-Сіверський 12.44 1 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6703 Терещенська — Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031