У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Терещенська — Семенівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6703 сполученням Терещенська - Семенівка відправляється зі станції Терещенська о 10.14 і прибуває на станцію Семенівка о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове, Новгород-Сіверський, Печенюги, Пост 66 Км(З.П.), Узруй, Угли-Завод, Костобобр, Пост 91 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 10.14
Осота 10.19 1 хв  10.20 5 хв 
Бригадний 10.23 1 хв  10.24 9 хв 
Шостка 10.34 2 хв  10.36 20 хв 
Хіміків 10.39 1 хв  10.40 25 хв 
Богданка 10.46 1 хв  10.47 32 хв 
Богданівка 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Пирогівка 11.02 1 хв  11.03 48 хв 
31 Км 11.08 1 хв  11.09 54 хв 
Юхнове 11.14 1 хв  11.15 1 г 
Новгород-Сіверський 11.29 10 хв  11.39 1 г  15 хв 
Печенюги 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Пост 66 Км(З.П.) 12.06 1 хв  12.07 1 г  52 хв 
Узруй 12.13 1 хв  12.14 1 г  59 хв 
Угли-Завод 12.25 1 хв  12.26 2 г  11 хв 
Костобобр 12.31 1 хв  12.32 2 г  17 хв 
Пост 91 Км 12.40 1 хв  12.41 2 г  26 хв 
Семенівка 12.55 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6703 Терещенська — Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930