У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Терещенська — Семенівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6703 сполученням Терещенська - Семенівка відправляється зі станції Терещенська о 10.14 і прибуває на станцію Семенівка о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове, Новгород-Сіверський, Печенюги, Пост 66 Км(З.П.), Узруй, Угли-Завод, Костобобр, Пост 91 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 10.14
Осота 10.19 1 хв  10.20 5 хв 
Бригадний 10.23 1 хв  10.24 9 хв 
Шостка 10.34 2 хв  10.36 20 хв 
Хіміків 10.39 1 хв  10.40 25 хв 
Богданка 10.46 1 хв  10.47 32 хв 
Богданівка 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Пирогівка 11.02 1 хв  11.03 48 хв 
31 Км 11.08 1 хв  11.09 54 хв 
Юхнове 11.14 1 хв  11.15 1 г 
Новгород-Сіверський 11.29 10 хв  11.39 1 г  15 хв 
Печенюги 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Пост 66 Км(З.П.) 12.06 1 хв  12.07 1 г  52 хв 
Узруй 12.13 1 хв  12.14 1 г  59 хв 
Угли-Завод 12.25 1 хв  12.26 2 г  11 хв 
Костобобр 12.31 1 хв  12.32 2 г  17 хв 
Пост 91 Км 12.40 1 хв  12.41 2 г  26 хв 
Семенівка 12.55 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6703 Терещенська — Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31