У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6703 Терещенська — Семенівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6703 сполученням Терещенська - Семенівка відправляється зі станції Терещенська о 10.14 і прибуває на станцію Семенівка о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Осота, Бригадний, Шостка, Хіміків, Богданка, Богданівка, Пирогівка, 31 Км, Юхнове, Новгород-Сіверський, Печенюги, Пост 66 Км(З.П.), Узруй, Угли-Завод, Костобобр, Пост 91 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Терещенська 10.14
Осота 10.19 1 хв  10.20 5 хв 
Бригадний 10.23 1 хв  10.24 9 хв 
Шостка 10.34 2 хв  10.36 20 хв 
Хіміків 10.39 1 хв  10.40 25 хв 
Богданка 10.46 1 хв  10.47 32 хв 
Богданівка 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Пирогівка 11.02 1 хв  11.03 48 хв 
31 Км 11.08 1 хв  11.09 54 хв 
Юхнове 11.14 1 хв  11.15 1 г 
Новгород-Сіверський 11.29 10 хв  11.39 1 г  15 хв 
Печенюги 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Пост 66 Км(З.П.) 12.06 1 хв  12.07 1 г  52 хв 
Узруй 12.13 1 хв  12.14 1 г  59 хв 
Угли-Завод 12.25 1 хв  12.26 2 г  11 хв 
Костобобр 12.31 1 хв  12.32 2 г  17 хв 
Пост 91 Км 12.40 1 хв  12.41 2 г  26 хв 
Семенівка 12.55 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6703 Терещенська — Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031