У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704 Херсон — Снігурівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6704 сполученням Херсон - Снігурівка відправляється зі станції Херсон о 20.10 і прибуває на станцію Снігурівка о 21.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Херсон-Східний, Текстильна, Строковий, Сонячна, Зрошувальна, Галаганівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 20.10
Херсон-Східний 20.20 2 хв  20.22 10 хв 
Текстильна 20.30 2 хв  20.32 20 хв 
Строковий 20.38 2 хв  20.40 28 хв 
Сонячна 20.45 2 хв  20.47 35 хв 
Зрошувальна 20.57 2 хв  20.59 47 хв 
Галаганівка 21.09 2 хв  21.11 59 хв 
Снігурівка 21.25 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6704 Херсон — Снігурівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031