У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704-03 Київ-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6704-03 сполученням Київ-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.31 і прибуває на станцію Цвіткове о 12.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Видубичі-Трипільські, Лісники, Мар'янівська, Стугна, 45 Км, Зірки, 71 Км, Пустовіти, Сотники, Хлистунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.31
Протасів Яр 08.36 1 хв  08.37 5 хв 
Київ-Деміївський 08.41 1 хв  08.42 10 хв 
Видубичі-Трипільські 08.46 2 хв  08.48 15 хв 
Проспект Науки 08.51 1 хв  08.51 20 хв 
Петро Кривоніс 08.55 5 хв  09.00 24 хв 
Лісники 09.05 1 хв  09.06 34 хв 
Підгірці 09.11 1 хв  09.12 40 хв 
Романків 09.16 1 хв  09.17 45 хв 
Мар'янівська 09.21 1 хв  09.21 50 хв 
Нові Безрадичі 09.26 9 хв  09.35 55 хв 
Таценки 09.39 1 хв  09.40 1 г  8 хв 
Стугна 09.45 2 хв  09.47 1 г  14 хв 
Трипілля-Дніпровське 09.50 3 хв  09.53 1 г  19 хв 
Щербанівка 09.56 1 хв  09.57 1 г  25 хв 
45 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г  29 хв 
Гординь 10.04 1 хв  10.05 1 г  33 хв 
Озерний 10.09 5 хв  10.14 1 г  38 хв 
Зірки 10.18 1 хв  10.19 1 г  47 хв 
Лози 10.23 1 хв  10.24 1 г  52 хв 
Расава 10.27 1 хв  10.28 1 г  56 хв 
71 Км 10.33 1 хв  10.34 2 г  2 хв 
Кагарлик 10.39 1 хв  10.40 2 г  8 хв 
Галине 10.49 11 хв  11.00 2 г  18 хв 
Пустовіти 11.07 1 хв  11.08 2 г  36 хв 
Миронівка 11.17 13 хв  11.30 2 г  46 хв 
Таганча 11.43 1 хв  11.44 3 г  12 хв 
Сотники 11.55 1 хв  11.56 3 г  24 хв 
Корсунь 12.06 1 хв  12.07 3 г  35 хв 
Городище 12.27 1 хв  12.28 3 г  56 хв 
Хлистунівка 12.36 1 хв  12.37 4 г  5 хв 
Цвіткове 12.43 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6704-03 Київ-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031