У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704 Новгород-Сіверський — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Новгород-Сіверський - Терещенська номер 6704 відправляється зі станції Новгород-Сіверський о 18.48 і прибуває на станцію Терещенська о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6704 Новгород-Сіверський - Терещенська пролягає по таким станціям як Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новгород-Сіверський 18.48
Юхнове 19.02 1 хв  19.03 14 хв 
31 Км 19.09 1 хв  19.10 21 хв 
Пирогівка 19.17 1 хв  19.18 29 хв 
Богданівка 19.25 1 хв  19.26 37 хв 
Богданка 19.34 1 хв  19.35 46 хв 
Хіміків 19.42 1 хв  19.43 54 хв 
Шостка 19.47 2 хв  19.49 59 хв 
Бригадний 19.57 1 хв  19.58 1 г  9 хв 
Осота 20.02 1 хв  20.03 1 г  14 хв 
Терещенська 20.10 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6704 Новгород-Сіверський — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930