У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704 Семенівка — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6704 сполученням Семенівка - Терещенська відправляється зі станції Семенівка о 14.34 і прибуває на станцію Терещенська о 17.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 91 Км, Костобобр, Угли-Завод, Узруй, Пост 66 Км(З.П.), Печенюги, Новгород-Сіверський, Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Семенівка 14.34
Пост 91 Км 14.47 1 хв  14.48 13 хв 
Костобобр 14.57 1 хв  14.58 23 хв 
Угли-Завод 15.03 1 хв  15.04 29 хв 
Узруй 15.13 1 хв  15.14 39 хв 
Пост 66 Км(З.П.) 15.21 1 хв  15.22 47 хв 
Печенюги 15.30 1 хв  15.31 56 хв 
Новгород-Сіверський 15.52 10 хв  16.02 1 г  18 хв 
Юхнове 16.16 1 хв  16.17 1 г  42 хв 
31 Км 16.23 1 хв  16.24 1 г  49 хв 
Пирогівка 16.31 1 хв  16.32 1 г  57 хв 
Богданівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  5 хв 
Богданка 16.48 1 хв  16.49 2 г  14 хв 
Хіміків 16.56 1 хв  16.57 2 г  22 хв 
Шостка 17.01 2 хв  17.03 2 г  27 хв 
Бригадний 17.11 1 хв  17.12 2 г  37 хв 
Осота 17.16 1 хв  17.17 2 г  42 хв 
Терещенська 17.24 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6704 Семенівка — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031