У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6704 Семенівка — Терещенська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6704 сполученням Семенівка - Терещенська відправляється зі станції Семенівка о 14.34 і прибуває на станцію Терещенська о 17.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 91 Км, Костобобр, Угли-Завод, Узруй, Пост 66 Км(З.П.), Печенюги, Новгород-Сіверський, Юхнове, 31 Км, Пирогівка, Богданівка, Богданка, Хіміків, Шостка, Бригадний, Осота.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Семенівка 14.34
Пост 91 Км 14.47 1 хв  14.48 13 хв 
Костобобр 14.57 1 хв  14.58 23 хв 
Угли-Завод 15.03 1 хв  15.04 29 хв 
Узруй 15.13 1 хв  15.14 39 хв 
Пост 66 Км(З.П.) 15.21 1 хв  15.22 47 хв 
Печенюги 15.30 1 хв  15.31 56 хв 
Новгород-Сіверський 15.52 10 хв  16.02 1 г  18 хв 
Юхнове 16.16 1 хв  16.17 1 г  42 хв 
31 Км 16.23 1 хв  16.24 1 г  49 хв 
Пирогівка 16.31 1 хв  16.32 1 г  57 хв 
Богданівка 16.39 1 хв  16.40 2 г  5 хв 
Богданка 16.48 1 хв  16.49 2 г  14 хв 
Хіміків 16.56 1 хв  16.57 2 г  22 хв 
Шостка 17.01 2 хв  17.03 2 г  27 хв 
Бригадний 17.11 1 хв  17.12 2 г  37 хв 
Осота 17.16 1 хв  17.17 2 г  42 хв 
Терещенська 17.24 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6704 Семенівка — Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930