У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6705 Микитівка — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6705 сполученням Микитівка - Дебальцеве відправляється зі станції Микитівка о 06.00 і прибуває на станцію Дебальцеве о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Горлівка, 6 Км, Байрак, Вуглегірськ, 1067 Км, Булавин, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Микитівка 06.00
Горлівка 06.11 22 хв  06.33 11 хв 
6 Км 06.37 1 хв  06.38 37 хв 
Байрак 06.47 1 хв  06.48 47 хв 
Вуглегірськ 07.05 1 хв  07.06 1 г  5 хв 
1067 Км 07.09 1 хв  07.10 1 г  9 хв 
Булавин 07.18 1 хв  07.19 1 г  18 хв 
Абрикосовий 07.23 1 хв  07.24 1 г  23 хв 
Дебальцеве 07.30 1 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6705 Микитівка — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031