У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6706 Дебальцеве — Микитівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6706 сполученням Дебальцеве - Микитівка відправляється зі станції Дебальцеве о 17.10 і прибуває на станцію Микитівка о 18.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, Байрак, 6 Км, Горлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 17.10
Абрикосовий 17.15 1 хв  17.16 5 хв 
Булавин 17.21 1 хв  17.22 11 хв 
1067 Км 17.27 1 хв  17.28 17 хв 
Вуглегірськ 17.35 1 хв  17.36 25 хв 
Байрак 17.53 1 хв  17.54 43 хв 
6 Км 17.58 1 хв  17.59 48 хв 
Горлівка 18.09 22 хв  18.31 59 хв 
Микитівка 18.42 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6706 Дебальцеве — Микитівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031