У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6721 сполученням Апостолове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Апостолове о 03.10 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Високопілля, Старосілля, Біла Криниця, Березнегувате, Новопавлівка, Євгенівка, Галаганівка, Сонячна, Текстильна, Херсон, Петрівське, Котляреве, Миколаїв-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 03.10
Дубки 03.23 2 хв  03.25 13 хв 
Високопілля 03.38 2 хв  03.40 28 хв 
Блакитне 03.53 2 хв  03.55 43 хв 
Старосілля 04.02 2 хв  04.04 52 хв 
Новодмитрівський 04.10 2 хв  04.12 1 г 
Біла Криниця 04.25 2 хв  04.27 1 г  15 хв 
Лепетиха 04.42 2 хв  04.44 1 г  32 хв 
Березнегувате 04.56 2 хв  04.58 1 г  46 хв 
Калініндорф 05.11 2 хв  05.13 2 г  1 хв 
Новопавлівка 05.20 1 хв  05.21 2 г  10 хв 
Туркули 05.27 2 хв  05.29 2 г  17 хв 
Євгенівка 05.38 1 хв  05.39 2 г  28 хв 
Снігурівка 05.48 2 хв  05.50 2 г  38 хв 
Галаганівка 06.03 2 хв  06.05 2 г  53 хв 
Зрошувальна 06.16 2 хв  06.18 3 г  6 хв 
Сонячна 06.29 2 хв  06.31 3 г  19 хв 
Строковий 06.37 2 хв  06.39 3 г  27 хв 
Текстильна 06.45 1 хв  06.46 3 г  35 хв 
Херсон-Східний 06.54 1 хв  06.55 3 г  44 хв 
Херсон 07.05 3 хв  07.08 3 г  55 хв 
Чеховичі 07.39 2 хв  07.41 4 г  29 хв 
Петрівське 07.49 2 хв  07.51 4 г  39 хв 
Копані 07.56 2 хв  07.58 4 г  46 хв 
Котляреве 08.11 2 хв  08.13 5 г  1 хв 
Кульбакине 08.24 2 хв  08.26 5 г  14 хв 
Миколаїв-Пас. 08.33 57 хв  09.30 5 г  23 хв 
Миколаїв Вантажний 09.50 6 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6721 Апостолове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031