У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6722 сполученням Миколаїв Вантажний - Апостолове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 15.48 і прибуває на станцію Апостолове о 22.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кульбакине, Копані, Чорнобаївка, Херсон-Східний, Строковий, Зрошувальна, Снігурівка, Туркули, Калініндорф, Лепетиха, Новодмитрівський, Блакитне, Дубки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-11-11 по 2020-12-12: З 09/11 до відміни прослідують через ст.Калініндорф, ст.Березнегувате, рзд.Лепетиха, ст.Біла Криниця, рзд.Новодмитрівський з.п.Старопілля без посадки пасажирів.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 15.48
Миколаїв-Пас. 16.07 28 хв  16.35 19 хв 
Кульбакине 16.44 6 хв  16.50 56 хв 
Котляреве 17.01 2 хв  17.03 1 г  13 хв 
Копані 17.14 2 хв  17.16 1 г  26 хв 
Петрівське 17.23 1 хв  17.24 1 г  35 хв 
Чорнобаївка 17.43 2 хв  17.45 1 г  55 хв 
Херсон 17.58 3 хв  18.01 2 г  10 хв 
Херсон-Східний 18.11 1 хв  18.12 2 г  23 хв 
Текстильна 18.21 1 хв  18.22 2 г  33 хв 
Строковий 18.28 5 хв  18.33 2 г  40 хв 
Сонячна 18.39 1 хв  18.40 2 г  51 хв 
Зрошувальна 18.49 1 хв  18.50 3 г  1 хв 
Галаганівка 18.58 2 хв  19.00 3 г  10 хв 
Снігурівка 19.15 2 хв  19.17 3 г  27 хв 
Євгенівка 19.25 1 хв  19.26 3 г  37 хв 
Туркули 19.34 2 хв  19.36 3 г  46 хв 
Новопавлівка 19.43 2 хв  19.45 3 г  55 хв 
Калініндорф 19.52 2 хв  19.54 4 г  4 хв 
Березнегувате 20.07 2 хв  20.09 4 г  19 хв 
Лепетиха 20.19 2 хв  20.21 4 г  31 хв 
Біла Криниця 20.34 2 хв  20.36 4 г  46 хв 
Новодмитрівський 20.50 2 хв  20.52 5 г  2 хв 
Старосілля 21.01 2 хв  21.03 5 г  13 хв 
Блакитне 21.10 2 хв  21.12 5 г  22 хв 
Високопілля 21.26 2 хв  21.28 5 г  38 хв 
Дубки 21.43 2 хв  21.45 5 г  55 хв 
Апостолове 22.00 6 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031