У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6722 сполученням Миколаїв Вантажний - Апостолове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 15.09 і прибуває на станцію Апостолове о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кульбакине, Копані, Чеховичі, Херсон, Текстильна, Сонячна, Галаганівка, Євгенівка, Новопавлівка, Березнегувате, Біла Криниця, Старосілля, Високопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 15.09
Миколаїв-Пас. 15.31 17 хв  15.48 22 хв 
Кульбакине 15.55 2 хв  15.57 46 хв 
Котляреве 16.09 2 хв  16.11 1 г 
Копані 16.24 13 хв  16.37 1 г  15 хв 
Петрівське 16.43 1 хв  16.44 1 г  34 хв 
Чеховичі 16.52 2 хв  16.54 1 г  43 хв 
Чорнобаївка 17.06 2 хв  17.08 1 г  57 хв 
Херсон 17.23 3 хв  17.26 2 г  14 хв 
Херсон-Східний 17.36 2 хв  17.38 2 г  27 хв 
Текстильна 17.46 1 хв  17.47 2 г  37 хв 
Строковий 17.54 2 хв  17.56 2 г  45 хв 
Сонячна 18.01 1 хв  18.02 2 г  52 хв 
Зрошувальна 18.13 1 хв  18.14 3 г  4 хв 
Галаганівка 18.22 5 хв  18.27 3 г  13 хв 
Снігурівка 18.41 2 хв  18.43 3 г  32 хв 
Євгенівка 18.50 2 хв  18.52 3 г  41 хв 
Туркули 19.01 4 хв  19.05 3 г  52 хв 
Новопавлівка 19.13 2 хв  19.15 4 г  4 хв 
Калініндорф 19.23 2 хв  19.25 4 г  14 хв 
Березнегувате 19.41 2 хв  19.43 4 г  32 хв 
Лепетиха 19.56 2 хв  19.58 4 г  47 хв 
Біла Криниця 20.15 18 хв  20.33 5 г  6 хв 
Новодмитрівський 20.48 2 хв  20.50 5 г  39 хв 
Старосілля 20.57 2 хв  20.59 5 г  48 хв 
Блакитне 21.08 2 хв  21.10 5 г  59 хв 
Високопілля 21.25 6 хв  21.31 6 г  16 хв 
Дубки 21.46 2 хв  21.48 6 г  37 хв 
Апостолове 22.05 6 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6722 Миколаїв Вантажний — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031