У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6722-21 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6722-21 відправляється зі станції Миронівка о 04.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6722-21 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Галине, 71 Км, Лози, Озерний, 45 Км, Трипілля-Дніпровське, Таценки, Мар'янівська, Підгірці, Петро Кривоніс, Видубичі-Трипільські, Протасів Яр.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 04.52
Пустовіти 05.00 1 хв  05.01 8 хв 
Галине 05.07 1 хв  05.08 15 хв 
Кагарлик 05.17 1 хв  05.18 25 хв 
71 Км 05.21 1 хв  05.22 29 хв 
Расава 05.29 1 хв  05.30 37 хв 
Лози 05.32 1 хв  05.33 40 хв 
Зірки 05.36 1 хв  05.37 44 хв 
Озерний 05.42 1 хв  05.43 50 хв 
Гординь 05.46 1 хв  05.47 54 хв 
45 Км 05.52 1 хв  05.53 1 г 
Щербанівка 05.55 1 хв  05.56 1 г  3 хв 
Трипілля-Дніпровське 06.00 2 хв  06.02 1 г  8 хв 
Стугна 06.03 2 хв  06.05 1 г  11 хв 
Таценки 06.09 1 хв  06.10 1 г  17 хв 
Нові Безрадичі 06.14 1 хв  06.15 1 г  22 хв 
Мар'янівська 06.17 1 хв  06.18 1 г  25 хв 
Романків 06.22 1 хв  06.23 1 г  30 хв 
Підгірці 06.27 11 хв  06.38 1 г  35 хв 
Лісники 06.42 1 хв  06.43 1 г  50 хв 
Петро Кривоніс 06.49 1 хв  06.50 1 г  57 хв 
Проспект Науки 06.53 1 хв  06.54 2 г  1 хв 
Видубичі-Трипільські 06.58 3 хв  07.01 2 г  6 хв 
Київ-Деміївський 07.05 2 хв  07.07 2 г  13 хв 
Протасів Яр 07.12 1 хв  07.13 2 г  20 хв 
Київ-Пас. 07.18 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6722-21 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728